Lepse obrve golfa 4 HELP ako znate

Lepse obrve golfa 4 HELP ako znate

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
znate li nekoga ili tko ovdje na forumu zna da ovo srediti u Banjoj luci i sta treba?

imam golf 4 i treba mi da netko sredi obrve mog golfa koji izgleda na slici obicni bijeli golf hauba koji ima znak VW da izgleda kao ovaj tamnosivi golf koji nema znak VW

zbog toga sto cu kupiti cool prednji branik i mrezu bez znaka VW ali tad hauba ima mali prazan prostor kod upraznjenog znaka. to mi malo iritira

moze li se to uraditi da se ne osteti prednje staklo dok zatvaram haubu izgleda mi vrlo blizu???
 
Član
Drug, mislim da imas gotove komade lima koje samo navaris, prefarbas, i to je to. Jer za VW ti je relativno lahko naci dodatne dijelove. Ako nista, nek ti neko preporuci dobrog limara, ne bi mu to trebao biti problem napraviti, samo mu sliku odneses, i kazes kako zelis da ispadne :)
 
SamiRX-8 je napisao(la):
Drug, mislim da imas gotove komade lima koje samo navaris, prefarbas, i to je to. Jer za VW ti je relativno lahko naci dodatne dijelove. Ako nista, nek ti neko preporuci dobrog limara, ne bi mu to trebao biti problem napraviti, samo mu sliku odneses, i kazes kako zelis da ispadne :)

ok hvala, to sam mislio ali jbg moram biti siguran ima li neki jos drugi nacin (ima tu kupovina gotovu takvu haubu ali je bas skupo) :icon_biggrin:
 
Član
Kupis masku bez znaka, namontiras je i onda kod limara i kazes mu kako hoces da ti izgleda i on ti to zavrsi..
 
Član
ako si iz banja luke
odleti do A3M-a

pogledaj tamo po onim katalozima
ima dobrih maskica i obrvica
pa onda tek kod limara na dobar bad look
 
emir_89 je napisao(la):
samo, meni licno se ne svidja ovoliko bad look-a. ovo je previse za moj ukus...

necu ovoliko duboko to je bio primjer kako hocu da izgleda

ne idem u dubinu vec ostaje na istoj standarnoj liniji ali kada uklonim znak VW i stavim mrezu bez znaka, na prednjoj liniji haube tu u sredini nije ravna linija vec blago zakrivljena upravo iznad znaka VW. tu ostaje praznina u obliku okrenutog slova U, bas tu gdje sam zacrtao crvenom bojom na slici sa bijelom golfom. i naravno bad look obrve!

svatko ima svoj ukus ali...moras priznati da ovako uzivo izgleda strasno ;) jesi li vidio trake koje se ljepe na prednji far tzv. trake obrve?? ja sam vidio nekoliko takvih na razlicitim modelu i starno mi se ne dopadaju kako je tako jednostavno uradeno(bez uvrede please)...a dok kod limenih obrva (fino doradene naravno) su tako stvarne i odmah zastajes pred takvim autom i dodje ti da ih opipas da se uvjeris... ne znam za ostale, imam svoj stil odjevanja i ima da bude zabavno ;)

naravno bio sam danas u A3M i vec sam pregledao cijeli katalog od A do Z, jos me boli glava od toga. uzeo slike, broj robe i ostale sitnice...
 
Član
Kakva obrva da bude tolika...kod limara trk on ti navari, stavi pojacanje ispod ako ces poveci badlook da prilikom zatvaranja ne bi lim vibrirao pri kraju i onda trk kod lakirera i gotovo :) ai da ti neko napravi toliku plastiku grdno bi izgledalo drug :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top