Led sijalica (3mm) slabiije sija.

Led sijalica (3mm) slabiije sija.

Član
Prije par dana sam kupio od VW Bore ventilacije planiram da ih ubacim u cetvorku, jedna led dioda je bila polomljena i odnjeo sam kod majstora u tv servis da mi to zamjeni, zamjenio je diodu ali sada ta dioda slabije sija tj jedva i da se vidi da sija, rekao je da nez u cemu je problem. Pa me zanima da li neko zna u cemu je problem ? Ili mozda jednostavno nije htjeo da se zeza oko toga.
 
Član
Koliko znam to nisu diode?

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока
 
Član
Svasta. Kod mene nisu.
Majstor je zalemio gdje je bila stara. Najbolje da drugu potrazis pa zamjenis. Moze biti da je ona losa

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока
 
Član
Svasta. Kod mene nisu.
Majstor je zalemio gdje je bila stara. Najbolje da drugu potrazis pa zamjenis. Moze biti da je ona losa

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока

Izgleda da taj lik kome sam nosio nije se ni trudio da popravi, nasao sam drugog auto elektricara pa cu vidit dal ce znat da popravi ako ne onda trazim dalje. Zezam se oko diode kao da je svemirski brod xD
 
Član
čuo sam da ne mogu te obične, da bude razlike, ili jedino staviti sve iste... ili naći takve kakve originalno dolaze :) to isto da staviš u jedan far 55w sijalicu, u drugi 100w i kažeš kako razlike ima..........
 
Član
čuo sam da ne mogu te obične, da bude razlike, ili jedino staviti sve iste... ili naći takve kakve originalno dolaze :) to isto da staviš u jedan far 55w sijalicu, u drugi 100w i kažeš kako razlike ima..........

Org diode nmgu naci nikako, zato sto niko nece na auto otpadu prodati samo jednu diodu vec samo prodaju komplet ventilacije. Stavljena je ista dioda znaci iste velicine ali slabije sija, mozda je problem i do diode.
 
Član
Ne bi mogla jer bi sijala kao luda. Zamjeni tim diodama sve na ventilacinama. Ili kupi prekidac podizaca prozora u njemu imas. Ili prekidac 4 zmigavca ili grijaca sajbe

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока
 
Top