LED pozicije izgaraju

LED pozicije izgaraju

Član
znaci imam problem zamjenio sam 5 pozicija u pitanju su plave pozicije ali samo u desnom faru mi izgori bude dan, 2,3 kako kad u cemu bi mogao biti problem popizdio sam vise mjenjajuci ali samo u desnom faru ... pozz
 
Član
problem je u pozicijama, krš...

jedino ako ti i orginali izgaraju, probaj staviti one prave, zute pa vidi... :D ;)
 
Član
pa jesu li led ili smd diode, ako su led hahahha pa normalna stvar smece da ga nema veceg, ako zelis prave pozicije, ako su T10 ubodne, evo i profila sa oglasom:

http://www.pik.ba/artikal/1030767/smd-pozicije-novo-/

;)
 
Član
Kupi smd i nece tako lako crknuti,i kod mene su crkavele te led obicne stalno stavio smd i radi bez problema vec par mjeseci ;)
 
Član
znam ih dosta kojima su i SMD izgarale, i pozicije sa preko 20 SMD pa se desi da nekoliko njih nakon odredjenog vremena ili prestane ili pocne da treperi.. tako da, ako je MADE IN CHINA, velika je mogucnost da crknu :) a posto je sad sve iz kine, sve ce pocrkati :D
 
Član
led su u pitanju stavio sam sad orginalne pozicije one zute da test napravim oceli izgoriti ali evo nekoliko dana su ne izgaraju vidicu jos malo pa mozda uzmem smd da probam ...
 
Član
uzmi SMD, imas momaka na forumu koji prodaju to... najgora stvar je sto ih kinezi prave da rade savrseno na 12V, a u autu ti je vecinom struja oko 13V i onda nakon odredjenog vremena (moze bit 2 dana, moze bit 2 godine) pocnu ili da trepere ili da pocrkaju...
 
Top