LED OSVJETLJENJE INSTRUMENTALKE

LED OSVJETLJENJE INSTRUMENTALKE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Cim sam se ponovio novom vozilicom bacio sam se na posao:D,odlucio sam promijeniti izgled instrumentalke jer mi je stock izgled bio :icon_mad:,tako da sam uradio nesto u boji auta,a i ljepo je za pogledat,mada se na slikam ne vidi pravo stanje jer je slikano mob.ali vidjet ce te otprilike kako je bilo stanje i kakvo je sad,da napomenem da sam led-ice koristio od novogodisnje rasvjete za drvce(kad me zena nije zadavila kad sam joj uzeo,al sam obecao kupiti nove :D,a kod
:kinez: za petaka dodze bruka led-ica:D),a kazaljke su iz instrumentalke od seat leon-a,evo par slikica pa ocjenite :icon_biggrin:
[attachment=36935]
[attachment=36936]
[attachment=36937]
[attachment=36938]
[attachment=36939]
[attachment=36940]
[attachment=36941]
[attachment=36942]
[attachment=36943]

zar nema nikakvih komentara,valja-nevalja,niko nista :icon_rolleyes:,bas vas briga sto sam se ja mucio 2 dana:icon_cry:
aj ba daj recite nesto:lol::lol::lol::lol:
 
Svaka cast ;) extra odradjeno :cool:

Da je meni ovakvo uh :icon_biggrin: samo mi radi osjetljenje na digitalnom pokazivacu kilometraze :D:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

al necu nista radit briga me ni ne vozam ga :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
jooj al to sljašti,kako mozes vozit po noci :icon_biggrin:






extra ispalo,;)




p.s.FORD KRŠ:D




:lol::lol::lol::lol: neka je,vozaj ti golfa ja sam se tacaka navozao:D,ne sljasti Bgmi,ehtra j navece,raj za okice:D
 
Administrator
odlicno je ispalo... ne moze biti bolje... nek si se dzeniju nagovorio... ja sam imao forda oriona i stari ga prodao prije dvije godine i danas mi zao sto je otisao... samo ti njemu limariju zastiti dobro, pragove i miran si...
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
odlicno je ispalo... ne moze biti bolje... nek si se dzeniju nagovorio... ja sam imao forda oriona i stari ga prodao prije dvije godine i danas mi zao sto je otisao... samo ti njemu limariju zastiti dobro, pragove i miran si...

hvala drug,a limarija je za 10,pod odradzen,zasticen,tako da sam miran sto se toga tice...btw jel ima neko iskustva sa potrosnjom,uzima mi oko 10,jel to neka normala kod njih,ili:icon_question:
 
Član
AnDel je napisao(la):
kako si izveo ovo s diodama....
izvadio fabricke pa svoje zalemio ili???

on fabricki ima samo sijalice i to one zelene..fuj:D,one su u kanti..papaaaaaa,prvo sam sve fino rastavio,e onda moras odvojiti onu plasticnu foliju na kojoj su brojevi(cajger valjda:icon_rolleyes:) i morao sam ismirglati zelenu boju sa zadnje stran,zatim sam ubacio niz dioda plavih vidis gore na slikana kako to otprilike izgleda...najvise je bilo posla da odradim kazaljke,posto sam to radio smd diodama,a sitne u pm,ali na kraju trud se isplatio:D
 
Član
aham znaci osmiglati foliju, skinuti sijalice...i zalemiti diode ;)


p.s. izgleda da cu morati kontaktirati Vishay ponovo :)
 
Član
AnDel je napisao(la):
aham znaci osmiglati foliju, skinuti sijalice...i zalemiti diode ;)


p.s. izgleda da cu morati kontaktirati Vishay ponovo :)

da,otprilike tako nekako,s tim sto moras staviti otpor na diodu i znati polaritet,mada mislim da to i nije neki problem ako se koliko-toliko razumijes u elektroniku:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top