LED maglenke ili ti ga daytime svijetla?

LED maglenke ili ti ga daytime svijetla?

ma nista to , ja cu to da stavim tako da se nece ni vidjeti da ih imam , stavljam samo da ne bude da nemam "maglenke" , ja cu to u crno sve i folija crna i bit ce bas diskretno al trazim da budu bijele necu seljacku plavu da mi sija , u razmatranju je i bilo da uzmem ima na piku orginal od merca one kose al puno trazi lik 350km za njih
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ma nista to , ja cu to da stavim tako da se nece ni vidjeti da ih imam , stavljam samo da ne bude da nemam "maglenke" , ja cu to u crno sve i folija crna i bit ce bas diskretno al trazim da budu bijele necu seljacku plavu da mi sija , u razmatranju je i bilo da uzmem ima na piku orginal od merca one kose al puno trazi lik 350km za njih

ma puno je to za tzv.maglenge davat...ma nesto do 100 KM...ma naci ces ti vec nesto...
 

rs6

Član



eto to je najbolja koju imam

ne znam tacno koja je dimenzija bila ovih, ali imaju i duze od njih ....
 

rs6

Član
Little Dragon je napisao(la):
Bogami svijetle bijelo to je to , i mislim da je duzina ok ,gdje rece da ste ih kupili?

arizona, saška autokozmetika
clan Darko_GT radio tu u to vrijeme.... cijena sitnica 20 kermi
 
ako imass Bingo trgovacki centar u Sarajevu na odjelu auto kozmetike imas ovih điđa oko 15-20KM btw mozes ih probat kako svijetle kod njih da nebi bilo da kupis sebi žute umjesto bijelih :lol: ;)
 
Ma znam ja da ih ima svuda ima i po piku neg eto zanimalo me iz prve ruke ko je kupio kako svijetle , svidjele su mi se ove sa merca od clana rs6 pa cu vidjeti te da nabavim
 
pa takve iste drze i ovi u Bingu samo je pitanje boje dioda koje mozes provjerit kod njih prije kupovine ( oni prodaju i akumulatore fino s police ove sijalice i na akuu njihov i probas tako i ja radim bilo sta da kupujem u trgovinama cak i xenone tako probavam ;) ) jer da klepis 250 kilometara za ovo ne vrijedi ;)
 
Ma naravno , isao bi ja to preko raje ili da mi kazu tacno kakva je kutija 90% imaju na piku ove sa merca samo treba skontati koje su .
 
Top