LED lamborghini

LED lamborghini

Nelle_G je napisao(la):
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Koi0DFzOszo[/video]
Bolji ovaj.. Sminka

:D:D

Ma ovo stoji auto....i neki reflektori fazoni rade dio fazona ja mislim. ovo "presijavanje" ne vidim kako je mehanički moguće napraviti????

ma sve je ovo meni idiotizam vala teški, vidim dosta raje dijeli mišljenje. Ovo su već fakat divna auta, i dovoljno ga je nako bezveze gledati kako stoji......

Inače ovi tipovi iz Dubaija i Rusije nemaju ukusa. Gledo sam jednom na TV, za onaj hotel Burj Dubai angažirali dizajnericu i rekli joj neograničen budžet napravi od interijera šta hoćeš.
I žena fakat napravila vrh, elegancija neka prelijepa, sve nekako bijelo....profinjeno krasno bilo.....prikazali kako je to ispalo.
Jok njima se nije svidjelo, kažu levati, gdje je zlato? Gdje je šarenilo. I na kraju je bukvalno prisilili da napravi nešto ružnije....
takvi su i sa autima....daj da blješti, da se sjaji......vidi se da su pravi skorojevići.....i oni i oni glupi ruski oligarhi što su se nabogatili na nekoj ilegalnoj privatizaciji države.....ne treba tim ljudima ništa dati...
 
Član
Koji ste vi likovi...

Pa ovo i jeste interesantno kod njih tamo, okruženi su istim autima, nemože bolje... i moraju izmišljat nešto da su unikatni i različiti od svojih kolega koji voze ista auta kao i oni... Oni su dostigli vrhunac, mogu da kupe šta hoće i šta postoji, pa odmah redom svi kupuju najbolje... i onda svi imaju isto, nije to to za njih...

Ja se ne čudim njima nimalo što ovo rade... kupe nešto unikatno, sutra dan cijeli sloj tog društva ima to najbolje... i opet su na istom, svi isto imaju :D
 
Član
antrax je napisao(la):
Koji ste vi likovi...

Pa ovo i jeste interesantno kod njih tamo, okruženi su istim autima, nemože bolje... i moraju izmišljat nešto da su unikatni i različiti od svojih kolega koji voze ista auta kao i oni... Oni su dostigli vrhunac, mogu da kupe šta hoće i šta postoji, pa odmah redom svi kupuju najbolje... i onda svi imaju isto, nije to to za njih...

Ja se ne čudim njima nimalo što ovo rade... kupe nešto unikatno, sutra dan cijeli sloj tog društva ima to najbolje... i opet su na istom, svi isto imaju :D

ti si 100% upravu

ali kad sam ovo tvoje čitao kako zvuči lijepo, zamislite, da svugdje u svijetu je tako...

a onda, sam pomislio na gladne širom svijeta, pa i u našoj državi, i kontam sebi, koje preseravanje, kao da svi moraju imati lamborghinije i sl. sranja
 
Član
Salle je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Koji ste vi likovi...

Pa ovo i jeste interesantno kod njih tamo, okruženi su istim autima, nemože bolje... i moraju izmišljat nešto da su unikatni i različiti od svojih kolega koji voze ista auta kao i oni... Oni su dostigli vrhunac, mogu da kupe šta hoće i šta postoji, pa odmah redom svi kupuju najbolje... i onda svi imaju isto, nije to to za njih...

Ja se ne čudim njima nimalo što ovo rade... kupe nešto unikatno, sutra dan cijeli sloj tog društva ima to najbolje... i opet su na istom, svi isto imaju :D

ti si 100% upravu

ali kad sam ovo tvoje čitao kako zvuči lijepo, zamislite, da svugdje u svijetu je tako...

a onda, sam pomislio na gladne širom svijeta, pa i u našoj državi, i kontam sebi, koje preseravanje, kao da svi moraju imati lamborghinije i sl. sranja

Sve ja to razumijem... većina nas se često sjeti i pomisli ovo što si napisao... i nekad sam sebi kažem da je preseravanje ono što sam uradio... ali šta je tu je, hebena nejednakost je vazda vladala :icon_exclaim:
 
Top