LED i instalacija

LED i instalacija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako ovo vec postoji, onda nisam pravilno koristio search...

Elem, da li neko od vas moze da mi objasni kako da ispod auta (ili kod papucica za gas, kocnicu i kvacilo) ugradim osvetljenje od LED (recimo plavih).

Znaci, sta mi je potrebno da bih to napravio, da li ima negde da se eventualno kupi ta cev sa diodama, i kad sve to uspem da napravim, kako da ga povezem u auto?

Nije za moja kola(mada mozda cu se kasnije zezati sa necim slicnim za moja).

Hvala vam unapred.
 
Član
Imas kupit cijevi sa plavim led diodama koje idu ispod auta. 25-30 KM.
A unutra uzmes krace cijevi i stavis ispod sjedista , tako da ti osvijetli sav prostor ispod nogu.
 
Član
Pa imas kupit na pijaci kod covjeka koji drzi autošminku-on to uglavnom nabavlja ja sam spajo preko pojacala-spojio na plus i minus i napravio sebi prekidac ispod sjedala,nije neko mudro slovo treba samo malo vremena a sigurno moze i na akum. isto plus minus samo sebi kupis prekidac da neotvaras svaki puta haubu pa spajas-evo i jedna fotka
 
Član
meni je to bas bezze...nadzidzano i seljacki izgleda...jos je kod tebe jaha auto crveno, ni uz sta ti ne ide...al nisam nikog htio uvrijedit, to je samo moje misljenje...
 
ICE koliko ja znam znaci In Car Electronics...

A ovo ima veze sa elektronikom u kolima.

Na pijaci na Bubanj Potoku ima?
Kako si ti povezao to?

Treba mi da objasnim drugu kako on da poveze a posle mozda uradim i ja na mojim kolima nesto...
 
Član
Alexa-bg je napisao(la):
ICE koliko ja znam znaci In Car Electronics...

A ovo ima veze sa elektronikom u kolima.

Na pijaci na Bubanj Potoku ima?
Kako si ti povezao to?

Treba mi da objasnim drugu kako on da poveze a posle mozda uradim i ja na mojim kolima nesto...


In Car Entertainment
 
Ok, na 20 mesta na netu sam procitao Electronics...

Znate li kako se radi ovo?
Kako napraviti
gde kupiti
kako ugraditi...
 
nije to problem opšte nije mi jasno da ti to drug nezna a sređuje rećemo auto ako to nezna šta zna bez uvrede
 
Član
Alexa-bg je napisao(la):
Ok, na 20 mesta na netu sam procitao Electronics...

Znate li kako se radi ovo?
Kako napraviti
gde kupiti
kako ugraditi...

odes u neku kompjuter samoposlugu i tamo nades neonke za kucista racunara ili tome slicno. povuces zice sa osvjetljenja kabine i ljijepo spojis. obicno se postavljaju negdje oko prostora za noge. u svakom autu ima mjesta za to. zice sakrij negdje pod konzolu i eto. jednostavno je da nemoze biti jednostavnije.
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
meni je to bas bezze...nadzidzano i seljacki izgleda...jos je kod tebe jaha auto crveno, ni uz sta ti ne ide...al nisam nikog htio uvrijedit, to je samo moje misljenje...

Nista drug to je tvoje misljenje i ja sam mislio da beeze izgleda dok nisam ugradio-uzivo stvarno dobro izgleda al et kako kome pozz...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top