LED Footwell light golf 5

LED Footwell light golf 5

Član
Imam problem sa footwell light kupio sam OEM svjetla sa kablovima naprijed nazad, te ih postavio i ubacio Canbus led sijalice pri otvaranju vrata sjaju ali nece mi ambient light koji sam ukljucio preko VCDSa, kada upalim auto zablica 2-3 puta i nece da sja u cemu je problem?

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Član
Sta bi trebao uraditi kupio sam kvalitetne canbus ledice, barem pise na njima da su canbus

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Član
To što na njima piše da su canbus ne znači da jesu. Stavi obične i vidi hoće li svijetliti, ako bude do sijalica je. Možeš i ubaciti samo jednu LED, trebala bi svijetliti kao što sam imao slučaj u Audiu A3 8P, jedna led jedna obična i radi, stavim obje led samo migne i neće. LED nisu bile canbus(iako na njima piše canbus), a u osvjetljenje enterijera(u plafon) radile bez problema sijalice koje nisu canbus.
 
I sa cime konkretno imas problem? S ovjetljenjem na vratima ili osvjetljenjem kabine
I ne kontam ova sto se u vrata ubacuju u pretezno led s projektorima ili bez ve zavisi a da dolaze s obicnim sijalicama to samo ima na orginalnim
 
Top