LED diode

LED diode

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
mirza_mali je napisao(la):
uzmes sebi lampe one kod kineza one su jeftine a bude najmanje po 10 dioda u njima jos ako uzmes dvije ili tri lampe imas popust jer oni to smatraju na vise samo im slozi pricu:cool::cool:


jojjj dobar si.....:lol:,bio sam vec kod njih i imaju one Bozicne svijecice al u plavoj boji a to mi ne odgovara,a nista zamjensko nisam nasao,

u FIS-u sa nasao,al ovaj put u crvenoj boji,nikako da nadjem cisto bijele
 
Član
ove sto smo ja i dejo nabavili, imaju duzinu nekih 2-3 cm...jer nisu nigdje odlemljene, nego su dosle iz fabrike, nove...
 
Početnik
Deyo je napisao(la):
Komplikujete stvar, kupujte kod faye :cool:


ma nije komplikovanje,ja bi najradije kupio od njeg i rijesen problem ,al na sve to jos i postarina za koju ne zmam koliko je,al znam da je vjerovatno nemilosrdna,jos cu sacekat mozda neko me i obraduje....

@Faya_M5 imas li ti tog u vecim kolicinama,jer ja trebam na put, pa kad se vratim da pricamo oko toga..ako nista ne nadjem...
 
Član
imam ja kod sebe nekih 90 kom...
ti probaj nac nedje, ako nista, mozda neko naleti...pa ti usput ponese...:)
mada nije skupa ba postarina, jer se one mogu stavit u kovertu, a koverta obicna, kosta pola marke u bosni ako ide...:)
 
Član
ja ih sve odletovo sa stek lampe imo neki wuf sa plasticnom membranom i stavljo diode ispod na onaj lim i probo more svjetli super duzina jedno 3 mm pa ako ti odgovara javi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top