LED diode

LED diode

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
pozdrav znali ko gdje se moze kupit i po kojoj cijeni LED diode,

bio bi mu puno zafalan na svakoj informaciji
 
Član
ja ti znam za sarajevo Elektronik centar komad 1,5 KM al to ti je preskupo evo ja upravo jaranu nesto lemim i mi smo nasli upaljace u svim bojama po cijeni 0,5 KM i vadim diode
 
Početnik
trebalo bi mi oko 20 komada,bijele

drug mi je govorio da ima u Tuzli i da dodje 5kom za 1km,e sad ne znam da li je to tacno,
 
Član
i ja trazim, bilo je ovdje u mostaru ali nestalo trenutno, tek sljedeci mjesec..
meni treba 20-tak bijelih i 20.tak crvenih...
 
Početnik
neznam moze bit da je dezinformacija,onda je isplatnije kupit upaljace sa LED,ako su po 1km po komadu

@funky znas li cijenu u Mostaru :icon_question:
 
Član
mozda vam je lakse da se dog. i kupite paket doce vas jeftinije znam ja u skoli kod mene se tako radi
 
Legend
imas na koridoru pakovanje od 50 upaljaca sa ledicama 17 KM,tako sam ja uzeo ,jer nisam mogao naci jeftinije...
Ima jedan starac kod elektrotehnicke skole prodaje po narudzbi 0.5 KM po komadu ove od 5mm...
 
Početnik
Nexus je napisao(la):
imas na koridoru pakovanje od 50 upaljaca sa ledicama 17 KM,tako sam ja uzeo ,jer nisam mogao naci jeftinije...
Ima jedan starac kod elektrotehnicke skole prodaje po narudzbi 0.5 KM po komadu ove od 5mm...

hvala drug na informacijama,ti upaljcai su najprihvatljiviji ;)
 
Član
dacu ti ja bijelih daba jedno 20m komada izvadio iz stek lampe koja radi sa diodama ako os
 
Član
nisu te iz upaljaca iste ko ove od pola KM...slabije su, iako na oko izgledaju isto...
ja sam deji narucio ove, ako zeli neko, za cenera 20 dioda...
 
Početnik
Zerr je napisao(la):
dacu ti ja bijelih daba jedno 20m komada izvadio iz stek lampe koja radi sa diodama ako os


hocu drug,a de mi reci znas li kolike su nozice na njima posto ja imam oko30kom al kratke nozice pa pogubim zivce lemeci i na kraju sve ostavim,

da ne bi bezveze unistavao lampu
 
uzmes sebi lampe one kod kineza one su jeftine a bude najmanje po 10 dioda u njima jos ako uzmes dvije ili tri lampe imas popust jer oni to smatraju na vise samo im slozi pricu:cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top