LCD SONY ili LG

LCD SONY ili LG

Član
Pozdraj drustvo interesuje me vasa iskustva i misljenje ovim brendovima nasao sam ove modele sony KDL32BX420 i KDL32BX400AEP lg 32LK450 i 32LD450
 
Član
Mrva zbog cega ne sony nekako veca je marka od lg_a ali opet lg po forumina hvale neznam sta da radim cjene su tu negdje
 
Član
Ja sam prodavao i LG i Vieru i Sony i Philips. Najbolje se prodavao LG (najvise nudi po dobrim cijenama) Sony je uvjek bio skuplji od drugi a nudio upola manje nego ostali. Kvalitet slike je ocajan kad pogledas LG, Philips i ostale
 
Član
Citam po forumima LG hvale bas a razlika je u neki 20 do 50 km u ova 4 modela svi su full hd i neki imaju neke senzore za zvuk i svjetlost u prostoru tolko sam ja procitao neznam sta da radim dosad i ovdje pohvale LG_u
 
Član
jJeli neko probao skopcat komp ili USB kakav je tu nasao sam da USB ocitava sem jpg i mp3 formata i divx formate mislim LG
 
Član
Pusti se tih senzora.. prvi LG modeli scarleta kad su dosli kod nas ljudi se lijepili ko budale za njih a trosile 200 W (nisam 100% siguran) a svi ostali modeli 70,80,90 pa i 100W. Onaj ko mnogo gleda tv to je samoubistvo, pa se sracunaj :D

Ja sam sebi uzeo Grunding koji sam platio 6xx KM koji bolje radi i od Philipsa i od LG-a u tom rangu karakteristika bez obzira na cijenu.
 
Član
Ovi modeli sto sam stavio u uvodu vecina trosi manje struje ali neznam vise sam bio za Sony ali sad sam odustao i razmisljam o LG_u sad ima kupiti za 700 km i 32" full hd sta hos sem Samsunga i jos papar brendova i Grunding se moze kupit za ovaj novac
 
Član
ovaj lg ld465 podrzava divx.e, mkv, mozes i prevod da ti pici, samo stavis isto ime filma i prevoda
 
Top