Laptop problem, grafika

Laptop problem, grafika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kupljen nov laptop HP ProBook 4730s
Na sebi ima 2 grafičke, tzv switchable graphic. U biosu nemam switchable tab da bi mogao birati koju grafičku da koristim. Bios updateovan, no taba i dalje nema. Najveći mi je problem što nemogu instalirati ati-ov driver, instalirao sam drajver od intelove grafe i on radi, međutim nemogu instalirati atijev, izbaci mi error da se ne podudara driver sa hardverom, a jest 100%

Grafičke:
Intel HD graphic
Amd radeon 6470M
 
zna biti vise problema po tom pitanju,,,,

probaj intalirati na novo sve drajvere osim grafe, chipset narocito, pa pokusaj opet grafu

takodje sve drajvere skidaj sa oficijalne HP stranice, ni slucajno sa ati,,,,


probaj skinuti kakav program za detekciju hw, tipa everest, siw i slicne, pa vidi da li je ta grafa u pitanju, mozda i nije....


probaj na novo sistem uraditi (vjerovatno si vec radio, ali jbg idi opet) a onda fino instaliraj sve drajvere po redu sa hp stranice, chipset i ostale gluposti prvo pa onda grafu.......


ako nista ne upali probaj sa DPS instalirati drajver (driver pack solution - imaju oficijalnu stranicu, kolekcija drajvera za 90% hw danas)
 
Član
Može lock, riješeno, skinut najstariji driver sa hp-ove stranice i proradilo je, novi nešto nisu bili uredu, ne samo kod mene, nego kod svakoga. Nikome nisu funkcionisali
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top