laptop koji nema USB portove sa strane

laptop koji nema USB portove sa strane

Član
Da li ima neko ideju koji laptop/notebook postoji a da ima USB portove npr uz ekran ili kraj tastature uglavnom da nisu sa strane ?

Hvala
 
Član
SM chip tuning je napisao(la):
Da li ima neko ideju koji laptop/notebook postoji a da ima USB portove npr uz ekran ili kraj tastature uglavnom da nisu sa strane ?

Hvala

Radio sam na takvom jednom.. ima sa strane, ali ima i nazad jedan USB... mogu se raspitati koji je ;)
 
Član
SM chip tuning je napisao(la):
Trazim da ima gore gdje je tastatura ili kraj ekrana kad se otklopi.

ako ti nije zao rezat laptop, slobodno mozes uzeto ove portove sa strane i okrenut ih prema gore, nisu previse sitni kontakti i nema ih puno, samo ih odlemis, okrenes prema gore i zalemi ;) a onda ovaj otvor sa strane zacepi nekom plastikom ili nesto...
 
Član
ne znam zasto ti to treba al se moze USB hub skopcat sa produznim kablom da dobijes portove gdje ti zelis
 
Član
jebiga momci,znam sta pitam i znam sta trazim...

Problem je sto ako bilo sta utaknem sa strane to je otkine jer laptop je stalno u krilu i po autu leta i treba mi nesto sto ne mogu da otkinem.Znaci nikakvi adapteri i produzenja mi ne pomazu jer se usb "slomi",naj idealnije bi mi bilo da mogu gore gdje je mis da utaknem usb ali nikad nisam vidio da postoji takav laptop a to bi mi odgovaralo.
 
Član
mozes se to isto kopcat bluetoothom ili wi fi-em ? nagadjam jer ne znam sta je u pitanju
 
Član
scaled.php


Ako sam dobro skontao treba ti laptop koji ima USB ovdje gdje sam oznacio ovom crvenom bojom?
 
Član
Do sada ja nisam vidio takav laptop...al bas cu potraziti ako ima sta... funky ti je dao dobru ideju, a mozes i na drugi nacin da zalemis onaj "produzni" kabl i da izbusis negdje rupu i izvuces..
 
Član
Upravo to, nosa laptop po autu stalno, to je problem. Ili naci specificno ovo sto ganjas (mada iskreno ne sjecam se ikad da sam to vidio) ili sto ti je funky predlozio, da ga "premjestis" gdje ti odgovara, jeste DIY posao al jbg...
 
Top