Lancia Thema by Ferrari 8.32 iz Mostara???????

Lancia Thema by Ferrari 8.32 iz Mostara???????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam jednu Lanciu Themu by Ferrari 8.32.
Ako ima ko iz Mostara voljan da mi pomogne u vezi ovog auta.Cuo sam da negdje u Mostaru kod nekog lezi isto takvo auto pokvareno.Ja bi je uzeo za dijelova.Molio bih ako ko ima kakvu informaciju ili broj telefona na koji bi mogao dobiti info o tom autu da se javi.Unaprijed se zahvaljujem na trudu i interesovanju.
 
Administrator
ajdin_ze je napisao(la):
Imam jednu Lanciu Themu by Ferrari 8.32.
Ako ima ko iz Mostara voljan da mi pomogne u vezi ovog auta.Cuo sam da negdje u Mostaru kod nekog lezi isto takvo auto pokvareno.Ja bi je uzeo za dijelova.Molio bih ako ko ima kakvu informaciju ili broj telefona na koji bi mogao dobiti info o tom autu da se javi.Unaprijed se zahvaljujem na trudu i interesovanju.

imas i u oglasima NISSAN 200sx kao kod mene s kvarom na motoru 1500KM treba ga svakako pogledati
 
Član
nismo je napisao(la):
ajdin_ze je napisao(la):
Imam jednu Lanciu Themu by Ferrari 8.32.
Ako ima ko iz Mostara voljan da mi pomogne u vezi ovog auta.Cuo sam da negdje u Mostaru kod nekog lezi isto takvo auto pokvareno.Ja bi je uzeo za dijelova.Molio bih ako ko ima kakvu informaciju ili broj telefona na koji bi mogao dobiti info o tom autu da se javi.Unaprijed se zahvaljujem na trudu i interesovanju.

imas i u oglasima NISSAN 200sx kao kod mene s kvarom na motoru 1500KM treba ga svakako pogledati

Znam.Gledao sam ali mi nepase.Ova mi Lancia treba zbog dijelova.Ova moja je trenutno ispravna ali posto je rijedak auto mislio sam uzeti i tu drugu ako je nadjem za dijelova.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top