Lancia pred gašenjem?

Lancia pred gašenjem?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
1992 WRC champion Lancia Delta HF Integrale
1.jpg

The 1986 season started with impressive performances by Finns Henri Toivonen and Alén in Lancia's new turbo- and supercharged Delta S4, which could reportedly accelerate from 0-60 mph (96 km/h) in 2.3 seconds, on a gravel roa
180px-Lancia_Delta_S4_005.JPG

Lancia-Stratos-HF-Group-4-%27.jpg

Lancia-Stratos-
The car won the 1974, 1975 and 1976 championship titles
 
Član
hehe, zna Muris najbolje sta je Lancia...on ima HF Turbo i zna kako ide...
a meni je vala pravo zao, zato sto je bas bila jedna od najmocnijih marki u Evropi...sam izgled nikad nece isfurat...
 
Član
dule znam ja kad i sta,al potenciram na to da je to nekad bilo i da se dosta promijenilo otkad je integrale harala relijima;)
 
Član
duleprof je napisao(la):
Steta je bilo sta kada se zatvori ostadose ljudi bez posla, meni je Lancia bolja od Fiat-a(i ako je to isto samo je Lancia luxus-no odjeljenje tj. marka od Fiat-a) i iz tog koncerna Alfa nije losa ima u sebi nesto tog sportskog duha;)

;):icon_rolleyes:
 
Član
edoze je napisao(la):
dule znam ja kad i sta,al potenciram na to da je to nekad bilo i da se dosta promijenilo otkad je integrale harala relijima;)

Ok ,izvini;)
Jeste sada dobro zastranila nije vise ni sjenka od one lancie sta je osvajala wrc sampionate
 

BiT

Član
Samo jedna cinjenica za ove sa pametnim komentarima, Lancia je starija marka od VW, Audija i Bmw.:icon_confused:

U zadnje 2 decenije nije ono sto je bila i mnogo je nazadovala, ali i dalje je po meni najjaca italijanska marka, ispred Fiata i Alfe. Prava luksuzna limuzina!
 
Član
bulex je napisao(la):
ma sto bi je zatvarili....? nema smisla... cijim novitetima bi se onda smijali :D

a zasto se to smijat njihovim modelima...
pa imaju ljepsa auta od svih njemackih proizvodjaca...Delta, Thesis, Ypsilon, najljepsa auta u evropi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top