Lancia pred gašenjem?

Lancia pred gašenjem?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lancia%20logo.jpg

Mada je u žiži svetske automobilske javnosti u ovom trenutku, pre svega, pokušaj Fiata da sklopi sporazum sa Opelom (trenutno u vlasništvu američkog GM-a), iza kulisa su se pojavile i glasine o tome da se navodno sprema gašenje jedne od marki, koja se nalazi u sastavu italijanske kompanije – premium brenda Lancia.

To je, prema nezvaničnim vestima, informacija procurela tokom pregovora sa Opelom, a potiče iz krugova bliskim prvom čoveku Fiata Sergiu Marchionneu.

Ako je verovati tim informacijama, za Lanciu u budućem Fiat-Chrysler-Opelu jednostavno više neće biti mesta. Odmah je reagovao Alessandro Alexandre, prvi čovek asocijacije Lancia dilera u Italiji, koji je vesti iz Nemačke nazvao besmislicom.

Lancia je inače prošle godine prodala jedva oko 100.000 automobila, približno koliko i GM-ov Saab.
 
Član
Steta ako je istina
To je bas dobra marka , dizajn za 10 ma super su
samo sto nisu zastupljeni na nasem trzistu
 
Član
Dizajn za deset prije 20 godina, danas su *****, barem meni, dosta su izdrazli i do sad :icon_smile:
 
Član
ahahhaha gledaj ih sto su se uvrijedili :D Ma vidis da se zajebajem,a uostalom sta me briga, nikad nisam niti cijenio niti volio tu marku, tako da EGAL :p
 
Član
Steta je bilo sta kada se zatvori ostadose ljudi bez posla, meni je Lancia bolja od Fiat-a(i ako je to isto samo je Lancia luxus-no odjeljenje tj. marka od Fiat-a) i iz tog koncerna Alfa nije losa ima u sebi nesto tog sportskog duha;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top