Lancia kappa 5.20 VIS

Lancia kappa 5.20 VIS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobre su ove Lancie pravo :cool: Valjda je necmo ureci . .Da ti je sretno,puuno predjenih kilometara i da te dobro slusa :cool:
 
Nek je sa srecom prijatelju. imam i ja kappu samo dizelka jebla oca svog ;) stari tako htjeo nisam ja kupovo ina ce bi ja sebi uzeo 3.0 v6 :icon_biggrin: zanima me kako ide sa ovim motorom? moja je boga mi ljuta na gasu i ako je dizel. pozdrav
:icon_smile:
 
Član
Hvala drug, pa ide dosta dobro, evo ti specifikacija, 9.2 do 100 http://www.cars-data.com/en/lancia-kappa-20-20v-ls-155hp-36386/specs.html

A ni dizel nije los posebno JTD. Ja bih voleo da je 2.0T 20v ili 16v ali jbg...nije lose ni ovo.
 
u mene i jeste JTD. Vuce ona nema govora a pogotovo medjuubrzanje od 80 do 120 tu je i po najjaca ;) ali benzin je benzin :D
 
Član
Cestitke na kupovini,sjecam se dobro ove Lance jos iz perioda dok sam zivio u bg devedesitih,bas je bila popularna i jedinstvena u to vrijeme a bogami sad je postala skoro raritet,mada njih dosta ima po Srbiji pogotovo po bgu.
 
Ma bjaazi ba, razocaro, ja se jos sjecam da si obeco ove sezone doc sa brijom u Osijek i da ces vozit minimalno 16ku, kad ono k :D

Al ajde, bar cemo se imat u cemu rashladjivat kad udari ono sunce na pisti :cool:
ajde zelim ti puno vise srece nego sa prethodnicima, da se navozas i budes zadovoljan ;)
 
Član
nebojsa1994 je napisao(la):
u mene i jeste JTD. Vuce ona nema govora a pogotovo medjuubrzanje od 80 do 120 tu je i po najjaca ;) ali benzin je benzin :D

Zvuk je zvuk :)

vladica85 je napisao(la):
Cestitke na kupovini,sjecam se dobro ove Lance jos iz perioda dok sam zivio u bg devedesitih,bas je bila popularna i jedinstvena u to vrijeme a bogami sad je postala skoro raritet,mada njih dosta ima po Srbiji pogotovo po bgu.

Hvala drug;)

erol_brcak je napisao(la):
Ma bjaazi ba, razocaro, ja se jos sjecam da si obeco ove sezone doc sa brijom u Osijek i da ces vozit minimalno 16ku, kad ono k :D

Al ajde, bar cemo se imat u cemu rashladjivat kad udari ono sunce na pisti :cool:
ajde zelim ti puno vise srece nego sa prethodnicima, da se navozas i budes zadovoljan ;)

:lol: A jbg...imao sam neke planove za hgt-a, pa ga prodam jer nije bio bas sjajan sa motorom...pa kupim golfa zbog sminke i htedoh da ubacim u njega nesto jace tipa ABF, kad udes ode golf. Sad mi je izletelo ovo i uzeo sam, jeste tenk ali ti mogu reci da ide dobro, mislim da bi cak mogao u 16-ku sa max olaksavanjem chipom i nekim gumama za to. I dalje imam zelju da vozim...ma ima da smislim nesto samo da ga uguram na race :) Dlaka je falila da uzmem 205 MI 16 od 160ks i pojavi mi se ova kappa za ne mnogo vece pare i nije bilo razmisljanja, ipak se ne mogu porediti.
 
Ma dzabe prijatelju i da uletis u 16ku opet to nije to ko kad vozis rejs sa nekom malom krntijom brijom koja sva zveci tih 15-16 sekundi :)

znam za tog pug-a, postavljo si ga, steta sto ne uze, ja sam bas navijao da ga uzmes, Getace 1.9 su moc, mogu mislit tek tu MI16 jurilicu, a djelovala je bas dobra. Al hoces ti klimu, el. paket, aijirbagove, ono, ovo :D
 
Član
@Oggy, sarajlic: Golf se brise, bravo je tu :)

@Erol: Gust je gust, nije ni ovo bas leteci tanjir, zvuk je pravi za petrolhead-e;)
 
Član
Kappa se bori sa zimom, ide po raznim terenima :)



Jedno pitanje, trosi mi rashladnu tecnost i oseca se g12 kad pusim ventilaciju ponekad, da li je to mali hladnjak i zna li neko kako doci do njega??
 
Član
ne zalis je definitivno:cool:
joj kad vidim to trosi g12 smuci mi se odmah, znas i sam koliko sam se ja borio s tim
nadam se da ces rijesit cim prije, mada vjerujem da ces morat raskopat pola unutrasnjosti da dodjes do malog hladnjaka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top