Lancer

Lancer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
erol_brcak je napisao(la):
Kupi Evo i gotovo :D

tako ce i biti sl godine abd

GOLF TZ je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Kupi Evo i gotovo :D

kupis evo i budes cijeli zivot u kreditu...dodjes kod boga kaze sto si umro..ma jbg kupio evo i umro od gladi...

jarane ovaj lancer lici na evo od pozadi ali sprijeda pffff.....da ti mozes kako nabaviti masku prednju haubu i sta vec promijeniti...farove od evo e onda ti ne trebaju plastike dodatne...bumperi od evo pa imali sta ljepse.....malo spustiti....al jbg to ja samo razmisljam malo....puno je to posla al kazem et kako bi lijepo izgledalo....P.S. da se ti to nefuras na brzi i zestoki....:cool::cool:...zzz



ako se odlucim na gtr34 onda cu se furati :))) za sad je u prednosti EVO 8 pa vidjet cem ocel biti sta sl godine.,.najdalje do 7 mjeseca :))))

toon je napisao(la):
evo ps nabrzaka :D
22729110092largecopy.jpg


samo neki lip na branik i drugu masku :cool:

ipak mislim da cu mijenjati bumpere jer su ovi prekratki.,,.,.to se moze ovdje odraditi da se ne kupuju,.,.,ili na fazon EVO ili neka improvizacija
 
Eh da,smijesni ste,kakvo bozije produzivanje branika,kakvi su to djeciji fazoni,hlj*e.Spusti,SPUSTI auto,nabaci felge i nista vise ti ne treba,kakve plastike i fazoni. Ako kupis EVO-a ili ne daj boze GTR-a pa mu "produzis" branike ja cu te nac i zgazit autom :D:D:cool:
 
erol_brcak je napisao(la):
Eh da,smijesni ste,kakvo bozije produzivanje branika,kakvi su to djeciji fazoni,hlj*e.Spusti,SPUSTI auto,nabaci felge i nista vise ti ne treba,kakve plastike i fazoni. Ako kupis EVO-a ili ne daj boze GTR-a pa mu "produzis" branike ja cu te nac i zgazit autom :D:D:cool:

evo ili gtr34 su poslani od boga i ne diraju se samo njeguju :))))))))
 
Član
Auto se moze spustiti preko gume, a ovo kemijanje i plasticarenje po branicima... :icon_mad:
Rađe stavi neki lip da bude duzi, a ne se zaj*avati sa plasticarenjem i unistiti branik.

Auto mozes spustiti do poda, jako spusteni auti dobivaju epitet SLAMMED, upisi to u google i vidi sam
money_slammed_web.jpg

]
i najhebeniji dokaz da se moze :cool:
slammed-2.jpg
 
ma covjece lancer mi je auto snova doduse evo IX MR,oko 400 HP,ako ga hoces tunirati,nemoj se muciti preko photoshopa taj lancer je poprilicno slican VIII,pa zato ako imas komp,instaliraj si NFS U2 i lijepo sebi tuniras Mitsubishija po zelji,imas sepet djelova koje mozes da ugradis,pa polako onda dio po dio.;):icon_smile:
 
Član
pogledaj ovu jbg....ne mogu bolje jako je mala slika i nekvalitetna... ako imas neku vece rezolucije...
[attachment=24172]
 
Super Moderator
druze posto je on vec lancer
nista drugo samo kupis sve originalno od EVO i ne moze bolje :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top