Lancer GLXi ---> GTI

Lancer GLXi ---> GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ide ok. Fali mu turbina pa će ići solidno. :D

Poznat mi je tvoj nick. Jel si i na nekim hr forumima?
 
Član
Nisam dugo update-ao. Sjele su novi Tarox diskovi (nažalost samo 242 mm jer nemam love za kemije trenutno) i Ferodo Premier pločice.
Novi gepek i zadnji branik smo prebacili s bivšeg, pokojnog Lancera.
Konaćno je regan hehe.

E i mjerili smo snagu. Ispalo 125 KS preračunato s gubicima, 90 KS na kotačima. Znaći 10-tak konja gubim s kompletnim auspuhom od 1,5, pumpom goriva s 1,5 i s rupetinom na usisu. Zbog te rupe mi nije htio upaliti jednom. Jebo elektroniku, gdje mi je frga. Uglavnom izolirka rula, sve sređeno.

Evo slikica s dyno-a.

Ružno moje malo
tuzni-1.jpg


tuzni1-1.jpg
 
Član
dobar rezultat !!! popravi zajebancije i ima da bude jos osjetno bolji...

nego reci mi gdje si tacno mjerio snagu i koliko si platio mjerenje '
 
Član
Mičevac. Na mjestu gdje je bivši katodrom. Po tom je jedino poznat Mičevac bio. Sad je tamo AMC. Ima poligon za sigurnu vožnju, dyno i takve stvari. Jugo-istočno od Zagreba nekih 10-15 km.
150 kn za grupu, inaće 200 kn ako ideš pojedinaćno.
 
Član
cek... to je ona staza gdje je bio Drift Day nedavno .... GO DRIFT organizator... ZEX & kompanija ???
hvala na info... to izadje cca 25 Eura za pojedinacno... jeli znas koji valjci su u pitanju.

Kakvi su planovi za projekat dalje ??
(ne znam kako ali sve mislim da je tebe poznajem :( )

jos jednom da pohvalim dosadasnji rad
 
Član
Ta karting staza je srušena (prvi i mislim drugi drift day je tamo bio), sad je poligon za sigurnu vožnju. Drift day je organiziran u Belici pokraj Čakovca zadnjih par puta.

Valjci su MAHA. Piše na ovom štriku šta veže auto. Izračunaju ti snagu na kotačima i gubitke u prijenosu. To dvoje se zbroje i ispadne snaga na radilici. Ima još jedna snaga koja bi ti navodno u prometnoj trebala pisati. Uzmu uvjete kao temperaturu, vlagu itd. u uvjetima u kojima je mjereno i preračunaju koliko bi bilo pri nominalnim uvjetima u kojim se inaće trebaju mjeriti snage auta (u tvrtci).

Ne znam od kud bi se mogli znati. Možda si upoznao Marija. Srebrni Colt, vozio je dvije sezone.

Hvala za pohvale. Planova trenutno nemam. Sad su ispiti pa niš ne radim. Tijekom godine planiram aupuh, srediti crijevo za usis i pumpu goriva pa da povratim tih 10-tak konja šta gubim.
 
Član
veseli je skroman pa ne govori ništa o tome kako je satrao mog čipanog kađu :)
auto izgleda ko živa baraka ali ideeeeee
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top