lampica

lampica

Član
upalila se prije nekih mozda sat vremena kad sam se vracao po ovom snijegu zuta sa usklicnikom u zagradi kao nije dobar pritisak u gumama a na izgled sve normalno izgledaju :( sta ciniti servis i zajebancije sutra ili sta ?
 
Član
Jel ovo neka sala pitanje il ??

Samo mi objasni kako ces vidjeti okom razliku pritiska u gumama 2.3 i 1.8 bara, jos pogotovo po ovoj mecavi?
 
Član
takac je napisao(la):
Jel ovo neka sala pitanje il ??

Samo mi objasni kako ces vidjeti okom razliku pritiska u gumama 2.3 i 1.8 bara, jos pogotovo po ovoj mecavi?

bravo,upravo to sam htio napisati. Na svom ljetnom rezimu sam iimao problem sa prednjom desnom gumom,malo malo mi ispuhivala,dok je nisam razgulio totalno. Ali na izgled nikad ne bi rekao da je slabija,ali na volanu se osjeti,vuce u stranu.Kad odem da naduvam razlike bude bas ovako kako si napisao,a golim okom tesko primjetit da je toliko ispuhala
 
Član
Golim okom je nemoguce ucoit razliku, guma i do 1bar igubi na pritisku a ostane konstrukcijski ista kao i ona koja ima za 1 bar vise pritiska, ovisno o gumi... Na pumpu provjeri pritisak i to je to...
 
Član
mecava je vec bila prestala kad sam gledao izmjerio sve isto ponistio gresku sve rijeseno cudno mi je bilo sve 4 su zimske stare 5 dana ali uvijek se neko sto pametuje mora pojavit vise bi cijenio odgovor poput zelinog i limpijevog a sto se tice mog po izgledu sto sam napisao da mi je samo tog fenomena vidjet koji ce pritisak skontat da je drugaciji kod jedne nego kod druge gume normalno da sam na pumpi gledao samo nisam znao koje je vrste greska :( ali eto rijeseno sve
 
Top