lampica

lampica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
To ti je lampica za prikaz greske na motornoj elektronici.Ona neprikazuje diznu kao gresku nego samo izgleda kao dizna a u sustini ce se upaliti zbog bilo kakve greske memorisane u ECU od motora.
Ako se ugasila znaci da problem nije stalan nego povremen.
Ako se nastavi paliti najbolje ti je otici negdje na dijagnostiku i vidjeti sta je problem.Bez obzira sto lampica negori greska ostaje pohranjena u ECU od motora i moze se ocitati zbog cega se lampica upalila.
 
Član
ta lampica ti se upali kad god imas kakav kvar, i ona nije vezana samo za injektor nego ti ona UOPSTENO POKAZUJE KVAR MOTORA nekog od djelova motora, otidji na dijagnostiku i odmah ce ti pokazati zasto je prosvjetlila.... imao sam iskustva s tim sranjima pa tako da dosta znam o glupom fiatu, kojeg i ja imam istog takvog...
 
Član
veceras mi se opet upalila.. nisam mozda skontao prosli put ali mi je sad auto izgubilo malo snage, isto da mu gorivo nedolazi kako treba, da nije do filtera nafte il do stvarno loseg goriva, pucat cu sam sebi u glavu.. prve pare i vozim u servis a do tad nagadjat i mjenjat sicu pa mozda i nadjem kvar:cool: dajte savjete dalje:cool:
 
Član
trizex je napisao(la):
I meni se upalila, nisam se pretjerano obazirao, onda je auto pocelo trzuckat, pa me i dalje bolila briga, a onda sam ostao bez goriva hahahahahahahahahah

nasuo goriva i sve oke :D

znaci ako mi je ajdin dao dobar odgovor onda je do goriva, sutra sipam PUN rezervoar na drugoj benzinskoj ako se neugasi VOZIM NA DIJAGNOSTIKU PA NEK ME OPALE PO USIMA ZABOLI ME *URAC:cool::cool:
 
Član
Koje gorivo? Citaj ovo :icon_eek:

ajdin_ze je napisao(la):
To ti je lampica za prikaz greske na motornoj elektronici.Ona neprikazuje diznu kao gresku nego samo izgleda kao dizna a u sustini ce se upaliti zbog bilo kakve greske memorisane u ECU od motora.
Ako se ugasila znaci da problem nije stalan nego povremen.
Ako se nastavi paliti najbolje ti je otici negdje na dijagnostiku i vidjeti sta je problem.Bez obzira sto lampica negori greska ostaje pohranjena u ECU od motora i moze se ocitati zbog cega se lampica upalila.

MarinM je napisao(la):
ta lampica ti se upali kad god imas kakav kvar, i ona nije vezana samo za injektor nego ti ona UOPSTENO POKAZUJE KVAR MOTORA nekog od djelova motora, otidji na dijagnostiku i odmah ce ti pokazati zasto je prosvjetlila.... imao sam iskustva s tim sranjima pa tako da dosta znam o glupom fiatu, kojeg i ja imam istog takvog...

@trizex hahahaha legendo! ;)
 
Član
LudoA je napisao(la):
Koje gorivo? Citaj ovo :icon_eek:

ajdin_ze je napisao(la):
To ti je lampica za prikaz greske na motornoj elektronici.Ona neprikazuje diznu kao gresku nego samo izgleda kao dizna a u sustini ce se upaliti zbog bilo kakve greske memorisane u ECU od motora.
Ako se ugasila znaci da problem nije stalan nego povremen.
Ako se nastavi paliti najbolje ti je otici negdje na dijagnostiku i vidjeti sta je problem.Bez obzira sto lampica negori greska ostaje pohranjena u ECU od motora i moze se ocitati zbog cega se lampica upalila.

MarinM je napisao(la):
ta lampica ti se upali kad god imas kakav kvar, i ona nije vezana samo za injektor nego ti ona UOPSTENO POKAZUJE KVAR MOTORA nekog od djelova motora, otidji na dijagnostiku i odmah ce ti pokazati zasto je prosvjetlila.... imao sam iskustva s tim sranjima pa tako da dosta znam o glupom fiatu, kojeg i ja imam istog takvog...

@trizex hahahaha legendo! ;)

aha:icon_eek: ja mislio na trizu:lol::lol: ma nista boli me racku nek stoji upaljena ko je *ebe necu ga ni vozati i zaboravio sam da ga u ponedjeljak moram registrovat pihhh a nigdje para:lol::lol: valjda nece sta ozbiljnije bit ako nerijesim odma:cool: tnxxx ludoA :lol::cool:
 
Član
elmir je napisao(la):
trizex je napisao(la):
I meni se upalila, nisam se pretjerano obazirao, onda je auto pocelo trzuckat, pa me i dalje bolila briga, a onda sam ostao bez goriva hahahahahahahahahah

nasuo goriva i sve oke :D

znaci ako mi je ajdin dao dobar odgovor onda je do goriva, sutra sipam PUN rezervoar na drugoj benzinskoj ako se neugasi VOZIM NA DIJAGNOSTIKU PA NEK ME OPALE PO USIMA ZABOLI ME *URAC:cool::cool:

sto bi te opalili po usima,plati se samo dijagnostika,a ostalo se placa ako se auto napravi...neces davat pare bezveze.....mi naplatimo samo dijagnostiku,imam za sva auta,a ostalo se plati po zavrsetku auta,i naravno mora se stajat iza svog posla....
 
Član
konektor od papucice gasa:cool: nisam jos rijesio ali cu rijesiti kad budem imao i vremena i para jer valja auto registrovati:cool::cool:
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Hoces to opet dizati kredit?

:icon_twisted:

nedaj boze:cool: i onaj sam digao bez ziranta i onih zajebancija kao "posudba" valja 90KM vracati svaki mjesec:lol: ima ba stari ustekanih para pa ce mi on pozajmiti:lol::lol::cool:
 
Član
Al_Galone je napisao(la):

hahaha a jbg sad se nema para nemam sta uzet pa preprodat po vecoj cijeni:cool: a slaba plata meni kao konobaru.. jedva skupim za kifle al *ebat ga gura se nekako:icon_eek::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top