lampica

lampica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
upali mi se prije pola sata ova lampica
i286939_010120091041.jpg




zna li iko od vas za sta sluzi ta lampica,sta je bilo,sta mi je riknulo itd.. POZURITE POMOZITE NIKAKAV SAM:S
 
Član
bulex je napisao(la):
ma komotno je mozes zanemariti.... mislim ipak je to fiat.... :cool:

lahko je tebi reci.. kad se upali svijet mi se srusi a tamam isao iz donjeg vakufa s autom max 20km/h katastrofa cesta nit je sta ocisceno nit koji djavo izbjegnem TRI direktna sudara i na kraju neka mi se lampica upali GRRRR
 
Član
elmir je napisao(la):
bulex je napisao(la):
ma komotno je mozes zanemariti.... mislim ipak je to fiat.... :cool:

lahko je tebi reci.. kad se upali svijet mi se srusi a tamam isao iz donjeg vakufa s autom max 20km/h katastrofa cesta nit je sta ocisceno nit koji djavo izbjegnem TRI direktna sudara i na kraju neka mi se lampica upali GRRRR

sala na stranu.... i ne vidim tacno koja je lampica...
 
Član
hmmm nasao sam na fiatovom forumu da se to zove injektor.. kako sam procitao moze biti da je do kontakta nekog,loseg goriva(dugo sipao na HIFI-BENZ ali predjem prije par dana na ECOTOK pa da mi nije zasvijetlilo radi loseg goriva) hmmmmm meni bila upaljena na 7-10min. i ugasila se.. brine me skroz sta je bilo bem ga
 
Član
elmir je napisao(la):
hmmm nasao sam na fiatovom forumu da se to zove injektor.. kako sam procitao moze biti da je do kontakta nekog,loseg goriva(dugo sipao na HIFI-BENZ ali predjem prije par dana na ECOTOK pa da mi nije zasvijetlilo radi loseg goriva) hmmmmm meni bila upaljena na 7-10min. i ugasila se.. brine me skroz sta je bilo bem ga

pa ako se je ugasila ne sikiraj se... mozda je gorivo lose....
 
Član
bulex je napisao(la):
elmir je napisao(la):
hmmm nasao sam na fiatovom forumu da se to zove injektor.. kako sam procitao moze biti da je do kontakta nekog,loseg goriva(dugo sipao na HIFI-BENZ ali predjem prije par dana na ECOTOK pa da mi nije zasvijetlilo radi loseg goriva) hmmmmm meni bila upaljena na 7-10min. i ugasila se.. brine me skroz sta je bilo bem ga

pa ako se je ugasila ne sikiraj se... mozda je gorivo lose....

procitao sam tamo ako je auto trokiralo,ugasilo se il izgubilo snagu da je neki veci kvar, al u mene se samo upalila normalno auto islo kao i prije.. daj boze da je do goriva.. bem ti ECOTOK zapamtit ce kad ce vise moju marku uzet:lol::lol::lol:
 
Član
voda u gorivu.
senzor injektora se javio zbog loseg goriva ili zaprljanja istog.
ako imas vise tog goriva crijevo u ruke i karnister i izvuci koliko mozes napolje i naspi drugo gorivo i sa tim drugim gorivom malo ga cepi i to bi trebalo da prodje.
 
Član
I meni se upalila, nisam se pretjerano obazirao, onda je auto pocelo trzuckat, pa me i dalje bolila briga, a onda sam ostao bez goriva hahahahahahahahahah

nasuo goriva i sve oke :D
 
Član
Kako je vecina i rekla radi se o injektoru.. Eh, sada dali je otisao u PM ili je nesto trenutno vezano za kvalitetu goriva stvarno nisam siguran. Ja sam na svom sluzbenom na kraju morao mijenjati injektor koji mogu ti reci nije nimalo jeftin, na kraju sam u Grudama uzeo polovan za nekih 50-100KM ne sjecam se tocno.

Sada imam aparaturu za provjeru i ciscenje injektora ultrazvukom pa ako zatreba sibni PM ;)
 
sipaj ba gorivo kod Hife, sto se tice kvalitete mozes biti koliko toliko siguran za njih, nikad nijedan problem sa njihove strane nije bio sa gorivom ;)
 
Član
Ako je tako sto ti kazes onda ti je najvjerovatnije gorivo prljavo upala u brizgaljku neka prljavstina,ona zasteka na momenat,ali posto nije bilo nista strasno progutao je on to,i tebi se ugasila,inace ona se hoce paliti na tim fiatima kad paljenje nije uredu,kad crkne ta brizgaljka,do bospumpe....itd...ima puno stvar,al ako je sad sve uredu nemas brige....
 
Član
Fiat mk1 punto vazda se pali......al nema nikakvih problema....
Zasto ljudi pobudale kad im se jebena lampica upali na autu....
ako auto ide i nikakav problem ne pravi sta ta lampica onda znaci:):)
 
Član
trizex je napisao(la):
I meni se upalila, nisam se pretjerano obazirao, onda je auto pocelo trzuckat, pa me i dalje bolila briga, a onda sam ostao bez goriva hahahahahahahahahah

nasuo goriva i sve oke :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:legendarno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top