Lampica rezerve se ne gasi

Lampica rezerve se ne gasi

Lijep pozdrav.
Jučer u toku dana mi je zasvirala rezerva, bio sam u blizini pumpe, odem i dopunim rezervoar...
Nakon možda 200m vožnje primjetim da je zapravo lampica za rezervu još uvijek upaljena, aa vidi se gore na pokazivaču razine goriva da je kazaljka izašla iz rezerve...
Stao sam, ugasio i opet upalio auto, međutim opet isto, lampica još uvijek je upaljena, ne znam u čemu je problem, možda plovak ili neki drugi dio koji mjeri razinu goriva... ?
Jedino što nisam uradio kao uobičajeno pri sipanju goriva je to da nisam ugasio auto, a inače uvijek gasim, paa sam pomislio da nije to šta zasmetalo autu ?
 
Član
Naspi jos preko 20,30 KM pa ćeš vidjeti Jel do plovka, ako se i tad ne gasi provjeri onda ostalo
 
Član
hoce se to desit kad se negasi auto.kod druga na meganu isti problem nece se ugasit do sljedeceg sipanja
 
Član
Moze bit do toga.. kod mene recimo lampica od rezerve pocne treptat ako imam malo benzina a auto puno nageto.. kad se izravna bude dosta iznad rezerve al i dalje trepce dok ne naspem
 
Neki auti uopce ne registriraju manju kolicinu goriva,al naspi 20 km pa ces vidjet da ce se ugasit,jednostavnije je nego trazit problem ako se nije nikada dosada desavalo to
 
Član
Obavezno ugasi prilikom dosipanja goriva . Dospi 20-30 KM - obavezno ugaseno auto , ako i tad bude gorila rezerva onda trazi problem . Bilo je takvih slučajeva gdje su sipali gorivo sa upaljenim autom i iste probleme imali ...
 
Problem riješen, nasuo sam još za 20km sa ugašenih autom i rezerva se hvala Bogu ugasila, hvala vam na pomoci. :)
 
Top