Lampica od temperature

Lampica od temperature

Član
Zdravo svima treba mi pomoc oko lampice za temperaturu koja nekad ostane da gori kada upalim auto, a nekada se ugasi. Isao sam redom dosuo vode u sistem i opet se to desava, provjerio sam da li mi negdje pusta vodu i nista ni to znaci sve ok, ali se i dalje pali. Kontam samo jos da nije do one ampule ili indikatora sto neki zovu ne znam je li se ko susretao sa ovim, da li je potrebno samo ocistiti ili zamijenit ampulu? :/
 
I kod mene je to bilo, gorilo stalno i jedan dan otac odvrnu cep od vode i ostavi malo duze vremena odvrnuto, dok kola rade normalno, i od tad ne gori. Probaj i ti mozda uspije.
 
Član
Probao sam svasta, ali izgleda da je do one ampule na cepu jer npr. upalim ga ona gori, onda ugasim pa opet upalim ona ne gori.
 
Tako je meni kad mi fali vode pocne gorit, dospem, ali i dalje gori. Kad ugasim i ponovo upalim onda ne gori.
 
Član
Meni je isto tako bilo,temperatura normalna i samo se upali u toku voznje,vodu sam sipao radio svasta nesto,dok mi neko nije rekao da ocistim tu ampulu jer se nakupi vode u onom dijelu posudi i valjda tad treperi..sad uvjek provjerim kad naspem vodu jel tu ostalo na tom dijelu..evoo na slici ovoj u ovo udubljenje se naspe vode i valjda mi stvaralo problem potom se nakupi prljavstine ,bar je kod mene to bilo.
posuda-vode-golf-2-85god-slika-49134332.jpg
 
Član
Problem rijesen skinuo ovo ocistio kontakte i posusio fenom lijepo spojio ponovo treperila malo izgleda ovlazile stopice puno i vise ne treperi. Hvala na pomoci :D
 
Top