Lampica akumulatora

Lampica akumulatora

Član
Pozz svima,jel mi moze neko reci da li je ovo znak da mi je crknuo akumuluator,prije neki dan hocu da upalim auto a on zavergla samo jednom i to slabo i tako par put,e sad ni ne vergla nikako,nece svijetla,grijanje skroz slabo,radio nece,znaci nista vezano za elektriku.
Kad okrenem kljuc znaci upali se lampa akumulatora,lampa od ulja,lampica za rucnu,ali problem je sto se ove ostale sve lampice bolje vide(svjetle jace) a ova od akumulatora jedva da se i vidi da svjetli,i da dodam,cuo se onaj zvuk(kao brzo klikćanje kad okrenem kljuc),ali to prije par dana sad ni to ne cujem.Da li je moguce da je skroz akumulator crknuo ili da trazim problem negdje drugo,kako mogu provjeriti tacno da je akumulator,da budem 100 % siguran samo bih onda narucio novi i zamjenio.Hvala
 
Član
Pa drug spojis na kablove ili stavis drugi akumulator, ako upali do akumulatora je
I kad upalis ako ti lampica od akuma sja, znaci da ga ne puni
 
Član
U redu je sad,uspio sam upaliti,preklimao mi jedan mehanicar iz komsiluka(ma da sam to mogao i sam ali nemam ti ja to nista,ni one kablove,a nit ko hoce da ista sad pomogne,da li je do ovog virusa,pa se svi nesto plase,ko ce ga znati) uglavnom sad radi sve kako treba,ma da cu izgleda morat mjenjati akumulator skroz je prazan bio,ja bio ostavio duga upaljena jednu dvije noci pa mora da ga je to ispraznilo,a sigurno 4-5 dana poslje toga nije ga niko ni vozao nit pokusavao upaliti sve do prije par dana
 
Poslednja izmena:
Top