lamela kadet gsi

lamela kadet gsi

Član
:icon_sad: danas u par navrata i malo potezanja i pun kadjo dima ,,otisla lamela,,i :icon_rolleyes: kakvu preporucujete lamelu i koliko je para,,ima li gdje polovna dobra sa ovakvog motora 2.0 pa da se skine:icon_question: ,, dali je bolje uzet polovnu ill novu:icon_question:
 
Skini svoju i odnesi u Feroreparatur u Tuzlu da ti nanituju novu ferodu..Ako je srce i upruge dobro nemas frke ;) 18-20 KM dodje nitovanje nove ferode.
 
Član
Odes u auto dijelove i pogledas koliko dodje nova lamela samo, ako neces mijenjati kompletan set, nabolje ti je novu staviti lamelu ali opet kakav je kod nas kvalitet i koliko ce biti to je pitanje. Nitanje je dobro uraditi ako ti je originalna lamela mada je i to rizik zato sto ne znas u kakvom su stanju federi na lameli :D ako je tvoja lamela dobra (mislim na federe i srce kako je kolega naveo isto) onda je radje prenitaj i zivio. U tebe je mislim precnik 220mm i dodje nitanje oko 40-ak km tako nesto zavisi od majstora do majstora koji radi to.
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Skini svoju i odnesi u Feroreparatur u Tuzlu da ti nanituju novu ferodu..Ako je srce i upruge dobro nemas frke ;) 18-20 KM dodje nitovanje nove ferode.


gdje je to u tz aa dali mi ko garantuje na taj poso tog nitovanja

RS TURBO je napisao(la):
Odes u auto dijelove i pogledas koliko dodje nova lamela samo, ako neces mijenjati kompletan set, nabolje ti je novu staviti lamelu ali opet kakav je kod nas kvalitet i koliko ce biti to je pitanje. Nitanje je dobro uraditi ako ti je originalna lamela mada je i to rizik zato sto ne znas u kakvom su stanju federi na lameli :D ako je tvoja lamela dobra (mislim na federe i srce kako je kolega naveo isto) onda je radje prenitaj i zivio. U tebe je mislim precnik 220mm i dodje nitanje oko 40-ak km tako nesto zavisi od majstora do majstora koji radi to.

ok drug hvalaaa
 
Član
U ovoj drzavi ti niko nizasta ne garantuje :lol: a kamoli za nitanje lamele :D skine nitne, stavi novu oblogu i stavi nove nitne, isto uradi kao i onaj na novoj lameli :) vise se ti brini u kakvom su stanju federi na lameli :D
 
@shurda: Na Pasa Bunaru..Prije stadiona Tusanj lijevo, kod nekadasnjeg Bosna auta..Ja sam sa "nanitovatnom" lamelom presao cca. 72.000 KM i ne fali joj nista jos uvijek..Ako je lamela 220 mm onda je 22 KM nitovanje..
 
Član
roki_actros je napisao(la):
@shurda: Na Pasa Bunaru..Prije stadiona Tusanj lijevo, kod nekadasnjeg Bosna auta..Ja sam sa "nanitovatnom" lamelom presao cca. 72.000 KM i ne fali joj nista jos uvijek..Ako je lamela 220 mm onda je 22 KM nitovanje..

hvala na informacijama vidit cu to dok skinem lamelu;);)
 
Član
i ja sam sa nitovanom lamelom prvi put presao 20kilometara i raspala se a drugi put je trajala 2 god al na slabijem autu....
imam polovnu ako te zanima javi se na pm
 
Član
sreto je napisao(la):
i ja sam sa nitovanom lamelom prvi put presao 20kilometara i raspala se a drugi put je trajala 2 god al na slabijem autu....
imam polovnu ako te zanima javi se na pm

pa ako je bila na jacem autu ta sto se raspala onda neznam sad omisljam se da li da je nitujem ili da kupim drugu,,al najgore u svemu je sto sam tanak sa parama,,ako mozes mi na pm poslati cijenu lamele pa da se skontam kad dodjem do love;)
 
Član
Nova lamela u autodijelovima kosta oko 40 KM , kvalitet naravno upitan , ali neka ima info . Tacnije bila je jedna od 35 KM i od 45 ili 48 nisam siguran kad sam ja gledao .
 
Član
wispi je napisao(la):
Nova lamela u autodijelovima kosta oko 40 KM , kvalitet naravno upitan , ali neka ima info . Tacnije bila je jedna od 35 KM i od 45 ili 48 nisam siguran kad sam ja gledao .

ma znam to druze ali vise bi volio polovnu a da je kvalitet
 
Član
ova sto ja imam je u dobrom stanju,ako si zainteresovan javni
cijena 20kermi ako pase javi da saljem
 
Zar vam se da to mjenjat svako malo,stavljat polovno bla bla...?:icon_question:
To se brate kupi set cijeli kad ode,promjenis i miran si ovako uvijek cekas kad ce te izdati pa opet na kanal.....
 
Top