lamela ili???(video)

lamela ili???(video)

Početnik
lamela jer imam isti problem ali ne u tolikoj mjeri unazad mjeseci i mjeseci samo sto me zeza kesh pa nemijenjam jer ja moram i zamajac i sve jer je plutajuci,ugl lamela ti klize ;)
 
Član
ovako,,ovaj momak sto sam kupio od njeg auto je spalio lamelu totalno to je bilo u januaru...i otisao u servis i ostavio im auto da poprave...a momak je otisao u sloveniju..a njegov drug je otisao kasnije po auto platio 150 km sto su promjenili lamelu i posto je bila zima nije mogao isprobati..samo ga je parkirao i stavio da se prodaje i od tad auto nije vozeno...dok ga ja nisam kupio...cuo sam se sa bivsim vlasniko,,kad dodje otici ce u servis da vidi sta su to "napravili"dali postoji mogucnost da nisu dobro postavili lamelu :icon_question: :icon_question:
:icon_sad:
 
Član
Lamelu nisu mogli pogresno staviti jer ne moze neg kako ide i da je naopako stavljena nebi dobro sjela na spojnicku na mjenjacu i kad bi potrgalo zube na spojnickoj ili lameli tad bi ti ostao na cesti kao kad ode lamela... Smrdi li ti u autu kad tako proklize? Jel se cuje sta ili samo kao da je stisnuto kvacilo?
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Lamelu nisu mogli pogresno staviti jer ne moze neg kako ide i da je naopako stavljena nebi dobro sjela na spojnicku na mjenjacu i kad bi potrgalo zube na spojnickoj ili lameli tad bi ti ostao na cesti kao kad ode lamela... Smrdi li ti u autu kad tako proklize? Jel se cuje sta ili samo kao da je stisnuto kvacilo?

ne smrdi nista...vec kao da je kvacilo stisnuto...:icon_rolleyes:
 
Član
Ma ne kazem zbog toga nego za te pare je zamijeni mozda samo lamelu, a ako je potisna losa nista nije postigao
 
Početnik
po ovom snimku ja bi rekao da je lamela da neuhvati kako spada,eh sad ti neko rece provjeri sve dali dobro odvaja i vraca lamelu imam osjecaj da nju "nezalijepi" za zamajac pa da zato proklizuje..
 
Član
naprimjer idem cetvrtom 50-60 i vratim ga u drugu on bas povuce ne prokliziva nista znaci gas do poda...a kad u vecu proklize :icon_rolleyes:
 
Top