lamela ili nesto drugo

lamela ili nesto drugo

Član
da ide ceo set ali dali treba cekat da ode skroz ili treba menjat prije dali moze jos nesto da povuce taj zamajac .i koji golf imas ti pa te toliko izadje
 
zeko91 je napisao(la):
da ide ceo set ali dali treba cekat da ode skroz ili treba menjat prije dali moze jos nesto da povuce taj zamajac .i koji golf imas ti pa te toliko izadje

GOLF 4 TDI 74KW 2003 GOD izadje me više jer sve uzimam orginal u ovlaštenom vw nestavljam nista zamjensko drzim se koliko toliko orginala....što se tiče štete mislim da nema šta da našteti uz to ja isto čekam da baš ode pa ću onda mjenjat svakako ie čitav set nema sta shebat kad se ionako sve mjenja ako neko mislim da ima nesto nek kaze pa da mjenjamo na vrijeme
 
zeko91 je napisao(la):
jeli to opasno i dali se isplati mjenjat sad ili dok jos vise ode koliko to kosta od prilike mozeli se zamajac posebno nabavit ili kako to vec ide
Vidi drug prvi znak kvara kod plivajucih zamajaca je taj da auto se strese kad palis i gasis i da npr pod tovarom i uz stranu, ne prima gas odnosno obrtaji se povecavaju ali auto ne ubrzava kako treba, ali ipak to sto ti se cuje takodje moze biti da je slomljeno koje pero na zamajcu...Probaj malo opisati detaljnije problem i sve sta ti se dogadja.


VR6Boki je napisao(la):
Neko ti napisa gore - od trojke stavis i rijesen problem.

Inace taj privajuci na VW-ima se kvari svako malo, kao da su ga napravili namjerno da se tako cesto kvari.

Plivajuci je napravljen radi bolje absorpcije odnosno boljeg ublazavanja sile izmedju mjenjaca i motora i to da je kruti zamajac bolji za ove novije motore Svabo bi ga sigurno stavio.

zeko91 je napisao(la):
da ide ceo set ali dali treba cekat da ode skroz ili treba menjat prije dali moze jos nesto da povuce taj zamajac .i koji golf imas ti pa te toliko izadje

Nema stete, jedino ako je bas do zamajca i kada ode skroz, a za to ti treba duuugo jeste da auto stane...
 
Član
nisam jos siguran da je plivajuci neko kaze moze biti i poluosovina ali raspitujem se unapred u svakom slucaju hvala.
 
Top