lamela ili nesto drugo

lamela ili nesto drugo

Član
imam golfa4 85kw 6 brzina .Prilikom dodavanja gasa u voznji cuje se nesto kao da klapne auto vuce dobro sve samo to me nervira .jedan mi majstor kaze korpa lamele otisla drugi plivajuci zamajac interesuje me vase misljenje.poz

zeko91 je napisao(la):
imam golfa4 85kw 6 brzina .Prilikom dodavanja gasa u voznji cuje se nesto kao da klapne auto vuce dobro sve samo to me nervira .jedan mi majstor kaze korpa lamele otisla drugi plivajuci zamajac interesuje me vase misljenje.poz



ako neko zna neka se javi
 
Član
znaci auto ide normalno vuce normalno ali prilikom dodavanja gasa nesto klape kad mu dam gas pa pustim i opet dam naglo nesto se cuje sta li je to znali neko bio bi mu zahvalan kad bi mi reko.
 
Član
jeli to opasno i dali se isplati mjenjat sad ili dok jos vise ode koliko to kosta od prilike mozeli se zamajac posebno nabavit ili kako to vec ide
 
Član
zamajac stavi fabricki skuplji stoju, a to sto "klapne" moze bit i diff tako je kod mene pri kretanju cuje se neki udar,. mozda i poluosovina,., njih sam izlomioo,.,,
zamajac lamela 550km dif ako je oko 500km poluosovine 150-200km
a mozda si sretan ko ja prvi put pa onaj lezaj kineticki odu kuglice,.,.
dobrom majstoru nek digne
 
Član
da kod mene se jos cuje uvek kad pritisnem kvacilo da saltam brzinu nesto se cuje i to prilikom dodavanja gasa cuje se da klapne jedam mehanicara mi je reko da je to plivajuci zamajac al ko ce mu vjerovat drugi kaze korpa lamele pa sam hteo ovde da vidim dali se to nekom desavalo imali iskustva sa tim

uvek kad saltam brzine prilikom pritiska kvacila nesto se cuje i to kada dajem gas kad klapne pa nisam siguran sta je jadan mi je majstor reko da je to do plivajuceg zamajca a drugi da je do korpe lamele pa sam hteo ovde da pitam da cujem vasa misljenja mozda je neko imo problema sa tim
 
Član
skini lamelu, zamajac ako bude otislia 550 km je al vjeruj meni su svasta govorili sve dok nismo skinuli lamelu pa se ugodno iznenadili
 
Član
Neko ti napisa gore - od trojke stavis i rijesen problem.

Inace taj privajuci na VW-ima se kvari svako malo, kao da su ga napravili namjerno da se tako cesto kvari.
 
Član
meni auto normalno radi samo to sto se cuje prilikom saltanja i prilikom dodavanja gasa nervira me .mehanicar kaze da se lamela ne isplati menjat dok skroz ne ode a ovaj plivajuci zamajac ako je dali je to opasno ovako vozit sa tim interesuje me
 
Član
napisah t,,i polu osovina pri kraju unistili se oni zubci i kada krenes lupi,. namjenjo sam se hebenih vwv osovina i sl. sranja,. majstoru je to 5-6 min posla da provjeri,. vecinom se mandzetna unisti udje voda i hrdja odradi svoje,.,
ako ti se provrti poluosovina nema ti maknut nigdje otvoreni dif je kod tebe, naravno slepsluzba,.,.
 
Član
interesuje me dali je opasno vozit auto ako mu je pri kraju plivajuci mozeli jos nesto povuci za sobom.ako ko zna neka napise interesuje me nisam pri parama da ga menjam ako vec mora onda bi menjo.hvala
 
kakv je to zamajac od 500 km koliko ja znam da je skuplji orginal dodje oko 800 900 km plus set ide nov uz to glupo je stavit polovno nazad kad se otvara stavlja se i lamela i korpa i druk i sve sta ide 900 plus 600 km
 
Član
set kvacila 215km SACHS
druk lezaj hidraulicni 105km Sachs
zamajac 720km Sachs
Ovo samo ide na taj model 85kw 115konja,svi dijelovi su originalni kaze mi covjek da je ovo original za taj model i da toliko izadje sad me interesuje dali je opasno vozit sa losijim zamajcem dali moze jos nesto da zajebe.Nisam siguran da je plivajuci ali majstor mi jedan kaze da jest .
 
te su cjene ok za mog golfa zamajac dodje 890 km u ovlastenom provjeravo sam cjene jer se i kod mene počeo da čuje al jos sve radi pa čekam zadnji trzaj a majstor mi je reko da uz njega ide obavezno i novi set kad se već skida
 
Top