lamela golf 4 tdi

lamela golf 4 tdi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
u dosta slucajeva onaj sa 130KS nema 6 brzina, a ne znam za ovaj od 110.. ne znam jel ima veze ako je 5 il 6 brzina samo nagadjam i mene zanima :lol:
 
Član
nisam znalac za VW i doticni motor ali znam da razlike medju ta dva motora su miminalne, ovaj gore jaci ima turbinu varijabilne geometrije?
stoga vjerujem da je i zamajac i komplet lamela ista kao za ovaj dolje.
cak sta vise ako se uklopi ova od 130 za ovaj od 100KS je bolje;)

provjeri, pitaj nekoga tko sarafa oko tih motora, raspitaj se o precniku lamela, zamajca i detalji pa vidi...

u mene je recimo lamela fabricki 200mm a n autu mi je od puno jaceg motora lamela sada 225 mm, odgovara saraf na saraf, naravno ista grupacija auta...
Fiat/Alfa/lancia.
stoga, vjerujem da nece biti problema tebi za to.

sretno
 
Legend
nedavno sam bio u motorexu kad covjek oce da uzme lamelu za ibizu 1.9 sdi, i ne odgovara mu ni od pola 1.9sdi niti od fabie 1.9 sdi, sve 3 su razlicite kaze onaj prodavac, tako da dobro se raspitaj prije nego sto uzmes..

pozz
 
Član
Kod 1.9 TDI sa 130 KS (sifra motora ASZ) lamela je 240mm
Kod 1.9 TDI sa 110 KS (sifre motora AVG,AHF,ASV) lamela je 220mm
Drugaciji zamajac, lamela
 
Član
quattro je napisao(la):
jeli moze lamela sa golfa tdi 130 ks na onaj od 110 ks .

nepaše ti lamela sa golfa od 130 ks na golfa od 110 ks zato što ti je lamela ma golfu od 110 ks promjera 220 mm i u nekim izvedbama 228 mm a u golfa od 130 ks lamela ti je 240 mm :icon_smile:
 
Član
ABCE je napisao(la):
quattro je napisao(la):
jeli moze lamela sa golfa tdi 130 ks na onaj od 110 ks .

nepaše ti lamela sa golfa od 130 ks na golfa od 110 ks zato što ti je lamela ma golfu od 110 ks promjera 220 mm i u nekim izvedbama 228 mm a u golfa od 130 ks lamela ti je 240 mm :icon_smile:
Sve ti rece coek...
 
Član
Pase ako su oba sa 5 brzina, lamela sa mjenjaca od 6 brzina ne pase na 5 brzina i vice versa... ;)

lamela sa 02m mjenjaca je 240mm, sa VR6 5 brzina 228mm, i najmanja sa 02j (5 brzina) mjenjaca od 220mm ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top