Lamborghini Umesto O Suv U Razmislja O Sedanu

Lamborghini Umesto O Suv U Razmislja O Sedanu

Član
Salle je napisao(la):
jebo ih porsche i panamera i cayene i jebo ih ku*ac, je*em im mater !

Samo bez nerviranja :) Jbg to je verovatno realnost i mi protiv toga ne mozemo, srusice nam decacke snove ali su ti auti i onako nedostizni kod nas tako da nas to ne treba toliko brinuti...
 
Član
:icon_eek::icon_eek:

Svidja mi se ova Lamborghini-eva zamisao za sedana ipak sve stvari na svijetu se mijenjaju tako i autoindustrija ;)
 
A jeste i vi neki entuzijasti....ccc....:D
Mene uopće ne zanimaju novosti u svijetu automobila, ovakve vijesti mi ništa ne znače, jer...


....jebeš:

...Hybride, aktivni ovjes, navigaciju, led svijetla, turbo ajnšpric direkt injekšn motorčiće od 10000000ks i 1200ccm, senzore i kamere u kutovima vozila, i sve druge stvari koje od vozača stvaraju zombija...jesam li išta propustio nabrojiti.... :icon_biggrin:

...e da jebeš još i: downsizing i izmišljanje 100 nekakvih kvazi automobilskih klasa...

U novim suvremenim autima nema više nikakvih čari, jer su to postali većinom roboti kojima još uvijek (ne zadugo) upravljaju ljudi...

Za prave ljubitelje automobila još uvijek ima spasa i izbora, trebam li nabrojiti nekoliko ljepotana sa moje liste :icon_question:
 
Član
postedi nas molim te... zasto si ti sebi onda kupio noviji auto kad si mogao kupiti stariji da uzivas u carima?
 
Astra je napisao(la):
postedi nas molim te... zasto si ti sebi onda kupio noviji auto kad si mogao kupiti stariji da uzivas u carima?



Tko kaže da je moj auto namjenjen za uživanje u vožnji, trenutno mi je važna jedino potrošnja goriva i ispao je takav auto za kupovinu, ali kad mognem priuštiti auto za uživanje u vožnji, po mom guštu sigurno neće biti neki pun elektromotora, chipova i ostalih elektroničkih s.ranja.
Ali ti očito slabo shvaćaš neke stvari, neka, razmišljaj par dana o onome šta sam rekao u mome postu pa se javi..., valjda ćeš uspjeti shvatiti.
 
Član
Dobro ti je rekao Astra, ako neces sad vozat jurilicu, kad ces? Kad dodju zena i djeca? Znam kamaru ljudi koji vole auta i sve ih mozes podjeliti u dvije skupine, oni koji vazda voze jurilice - i one koji godinama pricaju da ce ugraditi masinu, kupiti bjesan auto, al to nikad ne urade. Nisam znao da si ti u ovoj drugoj grupi :icon_confused:

Ako ne prelazis bar 30.000 km godisnje, onda ti potrosnja goriva nije nikakav izgovor...
 
A slušaj Boki , ja dobro znam šta hoću u životu i bez obzira koliko volim aute postoje neke stvari koje prvo treba srediti, i mislim da nikada nije kasno za kupovinu nekog malo žešćeg auta, ne mislim pri tom na neke nedostižne superaute, nego realno dostižne.
Što se tiče kilometraže, upravo je to moj razlog (ne treba mi nikakav izgovor) za kupovinu dizel auta sa 5 vrata i običnim gumama...
I zašto bi žena i djeca bili "prepreka" u nabavljanju nekog malo posebnijeg auta :icon_question:

Po tvome znači sada si ti entuzijast i ljubitelj auta i voziš dobar hot hatch, ali kad se oženiš prestaješ to biti jer ćeš kupit karavana... ako tako razmišljaš onda nisi pravi oktanoglavac...

Ali ovo je moj izbor, i kakve veze ima ovo sve sa Lamborghinijem..... :D


:icon_exclaim:
 
Član
Sprijeda mi je mocni pozadi vala iskreno mi i nije nesto moglo je bolje :icon_rolleyes:

A svakako da ce se prodabata k bude u serijskoj proizvodnji odma ce seici da si kupe za kolekciju i ove crncuge da iznajmljuju ih za spotove :p

Al ajd jebga kad imaju lamborghini traktori nek ima i sedan :D:D
 
adi187 je napisao(la):
Al ajd jebga kad imaju lamborghini traktori nek ima i sedan :D:D

Ali Lamborghini ustvari i jest izvorno proizvođač traktora, tek je poslije proizveo automobil... početkom 60-ih. :icon_biggrin:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Al ajd jebga kad imaju lamborghini traktori nek ima i sedan :D:D

Ali Lamborghini ustvari i jest izvorno proizvođač traktora, tek je poslije proizveo automobil... početkom 60-ih. :icon_biggrin:

Dok mu se Enco Ferari nije popeo na *****, iznervirao ga da sam sebi napravi sportski auto po svojoj želji.:D
 
E da ima ona priča da je Ferucio došao Enzu sa primjedbom na mjenjač čini mi se, da se slabo šalta ili tako nešto, nisam siguran, a ovaj mu rekao - ma šta ti znaš o autima, bolje se posveti svojim traktorima... :D

(nisam siguran da je bio u pitanju mjenjač ali ovako nešto je bilo)

edit: malo sa wikipedije:

Osnivanje Automobili Lamborghini
Bogati proizvođač traktora i sustava za klimatizaciju i centralno grijanje, Lamborghini bio je i skupljač sportskih automobila. U svojoj kolekciji imao je nekoliko skupocjenih automobila, Mercedes, Jaguar i Ferrari. Primjetio je da kvačila njegovih traktora koriste neke iste dijelove, istog proizvođača kao i njegov Ferrari. Prišao je Enzu Ferrariju s kritikom da kvačila na Ferrarijima imaju problema s pouzdanošću slično kao i njegovi traktori. Ferrari je uvrijedio Lamborghinija rekavši mu da proizvođač traktora nije kvalificiran da kritizira Ferrari. Ferruccio Lamborghini sam je uklonio kvar na kvačilu Ferrarija uz pomoć rezervnih dijelova iz vlastitog skladišta. Nakon toga Ferrari je radio bezprijekorno. Uvrijeđeni Lamborghini odlučio je da će napraviti automobil koji će biti "bolji Ferrari od Ferrarija".

Da bi ostvario ovaj cilj, osnovao je svoju vlastitu tvrtku za proizvodnju automobila u blizini tvronice Ferrari i uposlio dva bivša zaposlenika u Ferrariju Gianpaolo Dallaru i Boba Wallaca da mu razviju automobil. Prvi automobil u proizvodnji bio je model Lamborghini 350GT koji je bio u svemu nadmoćniji od Ferrarija.
 
Top