Lamborghini Reventon

Lamborghini Reventon

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovaj auto nije samo auto.
Ovo je limeni ljubimac koji je brzi CAK od teretnog zrakoplova.
Ovo bi trebalo voziti na utrkama, a brinut se o njemu svaki dan cak i svaki sat.
Nije ni cudno da vrijedi milijun eura
Taj auto vrijedi tog novca.
 
Član
? burazzz 1000 000 EUR vrijede dva stana u Sarajevu - vikendica u Rakovici - kućica na moru - gliser - obiteljski vonomolumen bilo kojeg njemachkog proizvođača i jedan sportski dvosjed (i to samo BMW-ov) ;)

a lamborghini - ma bjazhi
 
Član
eee, al kad bi kupovao ovo auto znaci da imas para i para, a kad imas para onda to znaci elitna jahta, 2 stana u monte carlu, vikendica na hawaii-ma, 10-ak sportih dvojseda i coupea, monovolumen radjen od nacrta samo za tebe, zrakoplov, i vjerovatno lanac hotela, ili vec cega...
 
Član
Auto vec ima vjerovatno svog kupca znaci da vrijedi tih para mozda i nevrijedi al je prodato:)
 
predivno ludilo je ovo auto.. samo ce ih 20 napraviti i naravno, svi su unaprijed rasprodani. da sam imucan i da mogu sebi sve priustiti, platio bi i 2 000 000 evra da mi daju jedan od vec zauzetih modela.
 
Član
tibor987 je napisao(la):
eee, al kad bi kupovao ovo auto znaci da imas para i para, a kad imas para onda to znaci elitna jahta, 2 stana u monte carlu, vikendica na hawaii-ma, 10-ak sportih dvojseda i coupea, monovolumen radjen od nacrta samo za tebe, zrakoplov, i vjerovatno lanac hotela, ili vec cega...

upravo tako !!!!
 
Član
da vas obradujem...imam u novinama sve detaljno o njemu...i pise da trosi u prosjeku 32 L !!!:D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top