LAMBORGHINI & FERRARI TRACK DAY // ZALUŽANI // 26.10.2012.

LAMBORGHINI & FERRARI TRACK DAY // ZALUŽANI // 26.10.2012.

Član
Piroga je napisao(la):
100€ tri kruga, pa nije Bmw F1 u pitanju.

4 kruga F1 V10 bolid na Spanjollskoj Catalunyi,4900 eura,e to bi ja da imam para bijesnih :icon_biggrin:,nebi zalio ni centa ebes sve ostalo nakon te pile :icon_biggrin:
 
Član
cijena 100€ je skoro pa uredu :icon_smile:
kad uzmeš u poređenje onaj yet ski u makarskoj 30€ 15 min
 
Član
Pa da ;) ,ovdje ipak vozis Lamba,Ferarija i to na poznatoj trkacoj stazi u BiH,na stazi je takve aute i veci gust voziti nego u klasicnom prometu,jos ako dopusti cika insptruktor da ga cepis bar malo :icon_biggrin:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
4 kruga F1 V10 bolid na Spanjollskoj Catalunyi,4900 eura,e to bi ja da imam para bijesnih :icon_biggrin:,nebi zalio ni centa ebes sve ostalo nakon te pile :icon_biggrin:

Potrosio bi ta 4 kruga dok skontam kako šta :)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EGUZJVY-sHo[/video]
 
Član
Hidraulic je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
4 kruga F1 V10 bolid na Spanjollskoj Catalunyi,4900 eura,e to bi ja da imam para bijesnih :icon_biggrin:,nebi zalio ni centa ebes sve ostalo nakon te pile :icon_biggrin:

Potrosio bi ta 4 kruga dok skontam kako šta :)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EGUZJVY-sHo[/video]

Potrosili bi mi cijeli dan samo da naucimo poci sa mjesta :icon_biggrin:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
cijena 100€ je skoro pa uredu :icon_smile:
kad uzmeš u poređenje onaj yet ski u makarskoj 30€ 15 min

Upravu si, ali neznam, ja bi opet taj prvi pa mozda i drugi krug vrlo oprezno vozio cisto da osjetim kako se auto ponasa, tek bi treci krug opustio se, ali onda je vec gotovo :D

Nisu to golfovi samo da sjednes i picis :lol:
 
Nije ovo skupo za ova auta jer pogledajte kada je Grobnik Track Day cijene sve vise za auta sa upola manje snage tako da cijene skroz korektne...da nije praznik 26.10. vjerovatno bi se islo i probalo.....
 

IGY

Član
potrosi pola toga na gorivo, gdje je ostala amortizacija
ok je ova cijena na zalost bio sam u obavezama taj vikend inace sam imao u planu koji krug baciti :cool:
 
Top