Lamborghini Aventador LP 700-4 vs. Porsche 911 GT2 RS

Lamborghini Aventador LP 700-4 vs. Porsche 911 GT2 RS

Član
čisto da podijelim video sa vama, oba su auta dobra, ja bih ipak Lamborghinija (radi izgleda )

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Wp5P37sn4Nw&feature=feedu[/video]
 
gledao sam na grip :icon_biggrin: i ja bi lamba neopisivo je koliko je mocniji, necu rec da je atraktivan vec da je isped vremena :icon_biggrin: zvuk drama i jos nesto klima mu puno znaci naspram porsea :icon_smile:
 

MTR

Član
pregledao od do :icon_biggrin: , Lambo izgleda i zvuci kao da je sa drugog svijeta , ali ipak RS je za mene posljednje cudo tehnike :cool::cool:
 
Član
:lol::lol: od lamba napravise rostilj, a od porsea sank....odlicna su oba, ali ipak je lambo lambo...pogotovo aventador:cool::cool:
 
Član
Uz svo postovanje prema Lambu koji je stvarno dizajnom skoro pa savrsen a i zvukom i svime ostalim prije bi Porschea,kakva brutalna masina a i nesto me vise privlaci manuelac:cool:
 
Član
Ja sam veci ljubitelj Porsea, ali ovo je sto Lamborghini napravio je pravo remek djelo. Probao sam hrenovke na kraju, odlicne su:icon_biggrin:
 
Oba su dobra... Ja bih ipak Porsche, no ne bih se bunio ni s Lambom, znam da mi je mlada picetina s oba auta zagarantovana :D
 
Top