lakiranje

lakiranje

Član
Nemoj te karbon folije stavljati i tako to, to je stvarno vis isfurano i izlizano :oops: ja bi radje na puntu uradio ovo preko auta :D naljepnice abarth, i Italy flag abarth :)

Italian_Flag_Stripe_large.jpg

fiat-500-2009-white-hatchback-1-2-sport-3dr-italian-flar-stripe-sports-alloys-6e54fdddb7e98c634e9272a6626d5acf-m2.jpg


fiat-500-full-003.jpg

Abarth-Punto-3.jpg

51841901_large_8.jpg


Ali ici sto ejdnosstavnije jer sto je jednostavnije to ljepse iszgleda bez pretjeravanja, po meni ova italijanska zastava preko auta i to ne po sredini auta nego samo sa vozaceve strane proci, izgleda savrseno i spustiti malo auto i kakve fine felge i nista vise, mozda one abarth znacke i to, ali da se ide na cisto kulturni izgled :D a to karbone ljepiti, od toga bjezi :D ali


opet ukusi su razliciti i najbolje je da uradis ono sto ti volis i sto se tebi svidja ;)
 
Član
Sve sam isfurao od folija carbon, od nekakvih tribala naljepnica, ali kako je izasao iz fabrike takav je najljepsi ;) felge, spustanje, folije na staklima dovoljno ukrasavaju auto, carbon i to je vec odavno izasao iz fazona a plus rijetko ko zna dobro uraditi da ti nakon kraceg perioda nece to izgledati kao fuseraj teski ;)
 
Član
Najbolje ti je na krovu uraditi recimo italijasku zastavu pruge male ili cijelu zastavu to bi na puntu stvarno dobro izgledalo,a carbon i farbanje u bijelo je cisti promasaj :D
 
Top