laguna problem prvo paljenje

laguna problem prvo paljenje

Pozdrav momci, dakle imam problem sa prvim paljenjem ujutro, auto mi vergla 10tak sekundi pa tek onda upali. ni jedan majstor u mom okruzenju nema odgovor na ovaj problem pa bih vas molio za ikakvu pomoc ili savjet :(
Nakon prvog paljenja kad se auto ugrije svaki put palim bez ikakvih problema ali samo prvo paljenje smrt....
Struja je uredu, na dijagnostici nema nikakvih gresaka, bobine dobre, ( promijenio svjecice, ocistio senzor radilice, promijenio dizne,akumulator dobar,servisi svi odradjeni redovno) ne znam vise sta da radim... :banghead:
Laguna je 2002 godiste, 79kw 110ps, 1.6 16v
 
Član
Imao isti problem nakon zamjene filtera goriva
Nepovratni ventil nije valjao pa se gorivo vracalo u rezervar i onda verglo dok ne navuce ponovo gorivo u motor
 
Član
zahvaljujem se mom prijatelju Harliju sto je objavio oglas za mene ali ev napravio sam svoj profil i pridruzio se forumu. Samo da kazem da moja Laguna nema filter goriva nikako (ovo godiste i ovaj motor) nikom nije jasno ali 100% provjereno :muted: Gdje dodje taj nepovratni ventil?
 
Član
ociscena i pumpa goriva odnosno sito u pumpi pa cemo sutra vidjeti ima li razlike.... :/
 
Top