Laguna 2 problemi

Laguna 2 problemi

pozdrav ljudi ponovo...samo da kazem,turbina skinuta,cista kao i grana...medjutim prijavljuje gresku senzor kucista egr ventila i strujni krug istog...skinut i egr,cist i deff stavljen nov prije nego sam kupio auto,ali nesto je radjeno oko struje sto vodi na egr jer je drugaciji dzek nego originalan i samo dvije zice izlaze prema egr-u a vise ih ulazi u dzek...misljenje majstora je da je i prije pravio probleme pa je stavljen nov egr ,ali ipak nije rijesio problem...sta vi mislite...btw i dalje je auto tromo u startu,poslije 2500 rpm vuce dobro,ne pusi crn dim i ne trese jer procitao sam da su to simptomi neispravnog egr-a...sta uraditi??? hvala
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi...zna li neko znacenje ove greske i kako rijesiti problem...hvala unaprijed i lijep pozdrav
 

Prilozi

  • 20180518_151017.jpg
    20180518_151017.jpg
    1,2 MB · Pregleda: 19
Pa dobro,to mi je zadnja opcija...kakvo je drugo rjesenje? Da li moze biti do dzeka od egr-a jer je stavljen neki univerzalan,znaci nije originalan,moze li to praviti probleme,jer mi u zadnje vrijeme izbaci vucu,ide samo do 1200 rpm i pusi crn dim na auspuh,par sekundi i prokine i ide normalno...hvala
 
Top