Laguna 2, problem sa turbinom

Laguna 2, problem sa turbinom

Pozdrav ljudi, imam lagunu 2 1.9 dci 96 kw 2007 god.tiptronik.vozio 4 mjeseca, sve ok i upali mi se lampica od fap filtera.sve se poremeti, vuca, potrosnja, dizne itd...na savjet dosta ljudi, razbusim ga i ubacim softver.sve se vratilo u normalu, potrosnja 6.9 sa klimom i sve ostalo ok osim turbine.kasno se pali,tek hvata na 2200 rpm i takodje kasno rasterecuje, na 3300.nema mi onog poleta u startu, tek preko 2200 kao sto rekoh.mjenjac mi takodje cesto lupi kod saltanja na nizim obrtajima i rijetko izbaci gresku " mjenjac ima kontrolu" i naravno baci u safe mode.ugasim, upalim nema greske...e sad, zanima me za pomenuti softver, ubacen je od lagune sa manuelnim mjenjacem, da li ima veze ako nije originalan, odnosno za automatika...
 
Član
Ja bih za tu cifru sto moram uloziti za popravak,spustio cijenu i prodao,taj auto je djubar u svakom pogledu,vjeruj.poz

Sent from my E2303 using Tapatalk
 
Ja bih za tu cifru sto moram uloziti za popravak,spustio cijenu i prodao,taj auto je djubar u svakom pogledu,vjeruj.poz

Sent from my E2303 using Tapatalk
Ma auto je top, evo godina kod mene, nikakvih problema oko motora i ovjesa, sipaj i vozi, jedini trosak je veliki i mali servis koji je kostao 350 km, i doduse softver sam platio joju i po
 
Član
Dpf je uvijek posljedica nekog problema a ne uzrok, kad ga izbacis onda nadjes sta je bilo u pitanju jer krenes primjecivati dim pa mu nadjes uzrok... turbina zna da se pregrije nakon sto se zacepi dpf jer auto pokusava raditi regeneraciju a ne moze jer je dpf prepun...
Ja sam to prosao na jednom autu, uzrok egr koji je bio prljav, blokirao I unistio dpf I klapnu gasa.. srecno
 
Dpf je uvijek posljedica nekog problema a ne uzrok, kad ga izbacis onda nadjes sta je bilo u pitanju jer krenes primjecivati dim pa mu nadjes uzrok... turbina zna da se pregrije nakon sto se zacepi dpf jer auto pokusava raditi regeneraciju a ne moze jer je dpf prepun...
Ja sam to prosao na jednom autu, uzrok egr koji je bio prljav, blokirao I unistio dpf I klapnu gasa.. srecno
Sve je bilo ok kad sam razbusio fap filter, sve se vratilo u normalu osim tog odstupanja parametara turbine...egr je stavljen nov prije nego sam kupio, skidao sam ga i nije bilo potrebe za ciscenjem, kao i turbinu, sve cisto i uredno.auto vuce perfekt nakon 2500 obrtaja, do tad je lijena i slabo ubrzava, nema dima nikakvog pri bilo kakvoj voznji...kad je hladna, pri naglom startu vidim malo crnog dima i to je sve...
 
Top