Lagana promjena boje felgi? Pomoc ?

Lagana promjena boje felgi? Pomoc ?

Član
Ako moze neko samo da mi uradi u rozu ove felge ili neku svoju jos boju po zelji,naradzastu ili nesto :cool:

n1jqsgvqi2yrdsuugev.jpg
[/URL][/img]
8yln64qlm2fxgplobwv.jpg
[/URL][/img]


evo koja roza

wdc6jowkm27l1jt1fuui.jpg
[/URL][/img]
8ru1cdxy4iknad8c9hwa.jpg
[/URL][/img]
 
Član
tako te neke fuj bljak felge jedino valja farbati u crno mat i to sprejem direktno na autu.
 
Član
-Suki- je napisao(la):
tako te neke fuj bljak felge jedino valja farbati u crno mat i to sprejem direktno na autu.

Ma to si u pravu ali sta cu onda isto celicne :icon_rolleyes:
Haj sada ce ubrzo proljece :cool:
 
Član
Da ne otvaram novu temu moze li m ineko samo skinuti okvir tablice i ovaj BIH znak i o onda samo okvir ako me razumiejte na ovim slikama ;)
zanci bez okvira i BIH znaka i samo bez okvira..

Hvala velika :icon_smile:

nxihegcybhn60s1bw2.jpg
[/URL][/img]
k142cdinfhr2pom3dts5.jpg
[/URL][/img]
9wv41nggljck64zjbee8.jpg
[/URL][/img]

:123:
 
Član
pa druze, to ti je lakse uradit, nego prepravit u PS-u
ovaj BiH znak je svakako visak, a okvir se skine za cca 90 sekundi, uz uslov da imas sarafciger:D
 
BHT Ovisnik
bas to,BiH ti je vidsa, i u svakom slucaju ljepse bez njega,pa tako i ovaj okvir,koji skines za 2 min,losa je kvaliteta slike al evo brzinski da vidis okvirno
j3pf9ijtegkerg289dg.jpg


a i felge ti je vrlo jednostavno,uzmi folije za jednu felgu,nece ti bit 2-3km i probaj zaljepiti da vidis,:icon_biggrin:
 
Član
edoze je napisao(la):
pa druze, to ti je lakse uradit, nego prepravit u PS-u
ovaj BiH znak je svakako visak, a okvir se skine za cca 90 sekundi, uz uslov da imas sarafciger:D

Nije to bas tako,ne bih pitao..Okvir je kineski pa sam morao silikonom uhvatiti tablicu za okvir da ne bi spala skroz u okvir i bude ruzno,pa sam i okvir onda zasarafio za gepek naravno,pa da ne bih sve to vracao volio bih da vidim kakvo je u psu ;)

CoL3 je napisao(la):
bas to,BiH ti je vidsa, i u svakom slucaju ljepse bez njega,pa tako i ovaj okvir,koji skines za 2 min,losa je kvaliteta slike al evo brzinski da vidis okvirno


a i felge ti je vrlo jednostavno,uzmi folije za jednu felgu,nece ti bit 2-3km i probaj zaljepiti da vidis,:icon_biggrin:

Nema dalje,malo je cudno ali dok se naviknem,samo ispod ovog BIH znaka se boja pocela guliti :icon_rolleyes:.Bila neka naljepnica pa sam zato i stavio BIH..Da mi ga je ofarbati crnim matom a ostaviti sam oslova BIH :icon_question:
I ovaj znak u crno :icon_question:
 
Top