lada niva (LADA vs HUMMER)

lada niva (LADA vs HUMMER)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/RUHHANKAOQo&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/RUHHANKAOQo&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
Nista cudno...Cak i Fiat Panda pobijedi Hamera u vecini testova..i veci je offroad-er nego hamer..Hamer cista sminka...
 
Član
Normala lada niva je napravljena za ruskih zima i terena, pola novih terenaca tamo na Sibiru ne bi ni upalili, elektronika bi im skroz poludila:lol:
 
Član
Jest Lada ovdje dobila al ja bi ipak kad bi birao između nji normalno uzeo Hummera jer jedan moj prijatelj ima Ladu 2005 god i u njoj kad se vozimo imam osjecaj kao da sam u traktoru dobro izrađenom i raštelovanom sve klepa lupa grmi tuče al neće da vuče:lol:
 
Super Moderator
pa dobro ovo su bezvezni testovi mislim... :D
a ni lada boga mi nece nista manje potrosit od ovog hummera jer znam od par jarane koliko im lada trosi bruku ne mozes je nalit :D
a budaletina ne bi se slozio s tobom da im sigurnost nije dobra strana
pogledaj koliki je dzip bolan a ima i 3 tone s kim god se sudari samo ce preci preko njeg ;)
 
Početnik
allroad je napisao(la):
pa dobro ovo su bezvezni testovi mislim... :D
a ni lada boga mi nece nista manje potrosit od ovog hummera jer znam od par jarane koliko im lada trosi bruku ne mozes je nalit :D
a budaletina ne bi se slozio s tobom da im sigurnost nije dobra strana
pogledaj koliki je dzip bolan a ima i 3 tone s kim god se sudari samo ce preci preko njeg ;)

davno gledao o sigurnosti hamera nemogu sada nac pretrazio sam i nebo i zemlju sudario se hammer sa nekim autom isti k* ostecenja i ja sam mislio n aizgled da je jak
 
BHT Ovisnik
lada je terenac,sto jest jest moze svukud,a istina je i da trosi po dosta,al ja hummer neznam zasto obozavam,jer je ogroman,bas sila:cool:
 
Početnik
meni je dobar hummer zato sto je lijep daje ti neku moc :lol:
hummer-crash-small.jpg

hummer_crash.jpg
 
Super Moderator
ma nije ovo nista druze ima i gorih slika od sudara hummera ali boga ti pitaj kakav je udar koliko je brzo isao i tako to ali ja se ne bi slozio da je nesiguran jer ipak i da nije od metala tezak je 3 tone to je sila sama od sebe :D
ljudi malo ovako po marketingu pljuju hummera pa stave samo slike gdje je hummer puno nastradao a ne stave recimo kad popolovi neko drugo auto i slicno :D
samo hoce da ga skroz uniste :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top