Kymco Super 8

Kymco Super 8

Član
Evo ga dalje :p

Malo sam se igrao sa kartonom, pravio skice za neke sitnice koje ce do proljeca biti uradjene
Prvo registarska plocica nova ce izgledati ovako

bit ce dva nosaca koja ce je drzad svaki sa jedne strane, nosaci vec napravljeni
Ofarban i 2 cm podignut rep

Ovako je izgledao prvi ˝setup˝ za muziku

novi je u izradi zasad sam samo skontao gdje ce kastofon ic na sic

i kad se zavrsi odprilike taj nosac ce ovako izgledat

stvarno nemam ideju od cega bi to bilo najbolje napravit drvo, plastika ili nesto trece, imate kakav prijedlog??

brdo zica se mora jos spojit hahh

i za kraj dvije da se posjetimo finih suncanih dana sa piste

 
ej imam i ja motorce, aprilia 125ccm, ej preporucujem ti ovako stavi tablicu!



a za tu muziku je meni glupost, zato bro postoje slusalice!
 
Član
Taj nacin stavljanja tablice je tolko isfuran.... meni se to nikako nesvidja i zato radim nesto drugacije, a da se meni svidja, svako ima svoj ukus tebi je bolje to, al meni ta tablica full lose izgleda tako savijena i td.
A muzika je sminka, nikad je nisam palio u voznji niti ocu, to stavljam vise radi onoga kad se nekad poredamo na parking pa da imamo sta slusat, u voznji slusalice? tako se tesko koncetrirat na voznu i necujes sta se desava oko tebe pa lako mos belaj izazvat ;)
 
Član
jooj sandy..bas je mocno uradjeno..svidja mi se ..i ja nesto zelim da uradim otkad sam uzeo motor..al nebi muziku..jer mi uvjek treba gepek za nesto.kacigu.. a ovu neonku sam konto stavljat..ako mozes da mi malo pojasnis na msn tarik_seremet@hotmail.com .. i ja bi isto radio neke prerade ..al nije to za ovaj motor..jesu neke ..al ne da se mjenja auspuh ..jer ovaj orginal je dobar ..a ruzno bi lego onaj sportski..
 
Član
i meni se svidja ovako tablica kao sto ej sandy zamislio mala skroz a i stoji na nosacu,ovaj ancin stavljanja velike tablice skroz ispod,mi je licno bezveze,i ne svidja mi se......i ja bi licno svoj ovako uradio nebi nista mjenjao...samo nastavi...bas cekam proljece da sredis do kraja da vidim kako to izgleda...
i ja bi trebo svog do tada zavrsit iako je sad u 1000 komada po garazi rastavljen,al sredjuje se...;)
btw,samo ejdno pitanje gdje si nabavio ovu CAN kacigu,i moze li se nabavit ovakva, jer bi meni trebala ,a kombinacija boja mi se svidja..?
 
Član
Kacigu sam kupio od prijatelja, on ju je u njemackoj kupio mislio je sebi za motor al odustao nije je nikako koristio i proda meni
Imam ja jednog prijatelja radi sa airbrushem radio je meni onu gore kacigu, nadi neku kacigu pa ako oces spojit cu te sa njim i uradi ti sta god oces :)

Dokad ti planiras svoj zavrsit treba li sta pomoc :) ako zapne sta zovi, pito sam za one dijelove nema niko to, jos su zatvorili onaj Keewaj prodavnicu, sad ti je jedino da u MoMoto-u narucis sta ti treba
 
Član
ahaa,pa sad ti imas 2 kacige,prodaje jednu hehehe....ma nasao sam jednu slicnu na piku,samo nisam jos odlucio hocu li je uzimat,a i trebo bi dobit crnu novu kacigu ...samo meni ljepse ovakvog tipa crveno bijelo,tako nest...al ako bude ova crna onda bi mozda mogo airbrush,budem tebe zvao..

A ja svoj planiram zavrsit sto prije, a sve mi zavisi od dijelova, znam da je sad zatvorena keeway prodavnica ona kod spajalice ,ovlasteni trgovac nordstar kaze da zovnem u 2. mjesecu jer ni oni neznaju brodom im to ide iz kine...
al sreca nasao sam covjeka sto radi sa dijelovima i skoro sve ima sto mi treba ,pa cekam da mi slike salje...

A sto se tice radova za sad sve glatko ide,ev taman veceras mi xenoni stigli,moram do leke otici neonku neku kupit,i jos mi je ostalo samo plastike sredit i na farbanje poslat,al to necu da radim jos dok vidim kakav cu bit sa novcem..:)
uglavnom nije dosad bas nesto puno uradjeno zbog skole al poslikat cu sve i ovdje ubacit ko mali projekat na forum,
stigo sam zadnje deklo polirati,farove rastavio ubacio LED trake,i LED pozicije,stavio LED zmigavce prednje,i radilo se nesto sa alu mrezicom... :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Hvala ti sto si se ponudio,naravno ako sta zapne zovem,isto vrijedi i tebi :icon_biggrin: ,do sad sve svojim rukama odradio bez icije pomoci naravno,osim farbanja,to ostavljam profesionalcu
otiso sam u OFF,al 'ta cu kad si pitao,pa se ja raspisem...
 
Član
Ma sta ima veze sto si u OFF :p

Imam dvije kacige s tim da je ona sto je uradjena airbrushom u robotu kupljena 20 km, to mi je bilo samo za pocetak da imam nesto u gepeku da me murija ne pegla, onda mi je dosadio onaj njihov izgled i reko prijatelju ajmo radi sta god os samo da nije onakva, ajde stavi bas me zanima kako idu radovi, gdje si uzimao LED trake, cijene?

ako imas msn dodaj me sandy_mo92@hotmail.com pa cemo raspalit pricu :lol: ;);)
 
Član
Evo snimio sam jedan brzinski video da cujete od prilike kako to zvuci :)
Ima dosta vibracija i nije mi bas kvalitetna kamera al nema veze mozete makad odprilike vidjet o cemu je rijec :)

Ic ce manji zvucnici jer ove nikako nemogu strpat u gepek, jos ce ispod njih biti pojacalo gore CD i to je to :)

http://www.youtube.com/watch?v=0bzIJvNzhOA

:cool::cool:
 
Član
:D i mi smo radili muziku kod prijatelja u mene u kanuniju pa ev pogledaj kako je zvucalo :) http://www.youtube.com/watch?v=e5z6GhqYFXc&feature=related nije nest posebno al to je bilo ono .. daj sta ima xD hehe :)! usput lijep Kymco :)!
 
Član
Hehe ma nie ni to lose samo stavit kakve bolje zvucnike i eto ga to je to :p ;)

Taaky lagano pocni skupljat dijelove pa cemo radit ovo :):cool:
 
Član
Evo malo u PS radio na ljeto ide farbanje, pa sad isprobavam mogucnosti


to je jedna za sad malo cu je preradit sutra, odlucio sam crvena ide tornado red, a za bijelu cu jos vidjet sta cu, ima li ko kakav prijedlog
 
Top