kvar na mjenjacu

kvar na mjenjacu

rs6

Član
pozdrav, mozda je tema u malo pogresnom mjestu, ali i sam ne znam gdje bih je svrst'o

imam kvar na mjenjacu, tacnije 2 zupcanika od 3. brzine su stradala. u pitanju je mercedes SLK. mjenjac odgovara sa C i E klase oznake R203.
ako je kome poznato da ima negdje neki majstor koji ima rashodovanih mjenjaca ili autootpad sa mercovim vozilima, nek javi. svaka informacija je dobrodosla.


ps. dobio sam informaciju da ima neki otpad u Obudovcu koji imaju par komada SLK pa eto ako ima neko iz okolice ko zna bilo kakvih informacija o tome dobro bi doslo


:123:
 
Član
pa imam ti ja dobrog mehanicara , meni je pravio jedno 4-5 mjenjaca sa raznim kvarovima, sihroni, pucanje zubaca itd... povoljan sto je najbitnije, nalazi se ovdje na jednom selu 5 km od živinica, najbolje bi ti bilo auto dovuc do njega i ostavit mu 3-5 dana ako si u toj mogućnosti
 

rs6

Član
Dzeniii je napisao(la):
pa imam ti ja dobrog mehanicara , meni je pravio jedno 4-5 mjenjaca sa raznim kvarovima, sihroni, pucanje zubaca itd... povoljan sto je najbitnije, nalazi se ovdje na jednom selu 5 km od živinica, najbolje bi ti bilo auto dovuc do njega i ostavit mu 3-5 dana ako si u toj mogućnosti

mjenjac skinut, rastavljen vec, auto je u mojoj radionici znaci rasklopljeno, nego da li taj majstor ima nekih dijelova za mercedesove mjenjace, auto je 2002 godiste

ili ako ti imas neki broj telefona ili nesto slicno i koje je selo ? Šerici i okolina ? ili ...
 
Član
rs6 je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
pa imam ti ja dobrog mehanicara , meni je pravio jedno 4-5 mjenjaca sa raznim kvarovima, sihroni, pucanje zubaca itd... povoljan sto je najbitnije, nalazi se ovdje na jednom selu 5 km od živinica, najbolje bi ti bilo auto dovuc do njega i ostavit mu 3-5 dana ako si u toj mogućnosti

mjenjac skinut, rastavljen vec, auto je u mojoj radionici znaci rasklopljeno, nego da li taj majstor ima nekih dijelova za mercedesove mjenjace, auto je 2002 godiste

ili ako ti imas neki broj telefona ili nesto slicno i koje je selo ? Šerici i okolina ? ili ...

Suha, prije šerića...
nema on dijelova, al nadje on, navari, ispravi, nanituje uglavnom moji su se saltali dobro poslije njegovog rada :icon_biggrin:
pogledat cu sutra imam li broj gdje ;)
 

rs6

Član
Dzeniii je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
pa imam ti ja dobrog mehanicara , meni je pravio jedno 4-5 mjenjaca sa raznim kvarovima, sihroni, pucanje zubaca itd... povoljan sto je najbitnije, nalazi se ovdje na jednom selu 5 km od živinica, najbolje bi ti bilo auto dovuc do njega i ostavit mu 3-5 dana ako si u toj mogućnosti

mjenjac skinut, rastavljen vec, auto je u mojoj radionici znaci rasklopljeno, nego da li taj majstor ima nekih dijelova za mercedesove mjenjace, auto je 2002 godiste

ili ako ti imas neki broj telefona ili nesto slicno i koje je selo ? Šerici i okolina ? ili ...

Suha, prije šerića...
nema on dijelova, al nadje on, navari, ispravi, nanituje uglavnom moji su se saltali dobro poslije njegovog rada :icon_biggrin:
pogledat cu sutra imam li broj gdje ;)

aha, znam gdje je suha, a ovdje nema varenja ni ispravljanja :) malo je specifican kvar, samo izmjena dolazi u obzir

nego ipak ajde vidi mi za broj do sutra ako ti nije frka
 
Imaš i opciju Banja Luka, čovjeka zovu Smješko, ko vozi trke zna ga jako dobro, čovjek izmislio mjenjač :D ako ti zapne doći ćemo do broja...
 

rs6

Član
Harli_team je napisao(la):
Imaš i opciju Banja Luka, čovjeka zovu Smješko, ko vozi trke zna ga jako dobro, čovjek izmislio mjenjač :D ako ti zapne doći ćemo do broja...

e hvala ti na toj informaciji, a dobar sam ja sa Miroslavom Josipovicem, on vozi brdske trke vjerovatno je upoznat sa Smjeskom :)

izmedju ostalog mozes i ti pogledat broj, ako ti nije frka
 
Josipović ti ima broj, to su stare mange :D sad je malo kasno da zovem rođaka sutra ti to mogu riješiti ako ti odgovara. ?
 

rs6

Član
Harli_team je napisao(la):
Josipović ti ima broj, to su stare mange :D sad je malo kasno da zovem rođaka sutra ti to mogu riješiti ako ti odgovara. ?

ajde vidi u svakom slucaju, ja sutra ponovo u auto i u potragu za rjesenjem, mozda skoknem i do Miroslava u modricu, dobro je pa se sjetih i njega :)
 
rs6 je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
Josipović ti ima broj, to su stare mange :D sad je malo kasno da zovem rođaka sutra ti to mogu riješiti ako ti odgovara. ?

ajde vidi u svakom slucaju, ja sutra ponovo u auto i u potragu za rjesenjem, mozda skoknem i do Miroslava u modricu, dobro je pa se sjetih i njega :)

Vidi i ovo što ti Dženi kaže, ali eto uglavnom imaš info, tokom dana samo kad stignem pošaljem ti pp šta ima..
 
Član
druze to moze josipovic da napravi jer ima takve masine da nije neizvodljivo. sto se tice obudovca od tog otpada nema nista jer nema vlasnika.
 

rs6

Član
lauda_bc je napisao(la):
druze to moze josipovic da napravi jer ima takve masine da nije neizvodljivo. sto se tice obudovca od tog otpada nema nista jer nema vlasnika.


jutros se cuo s miroslavom, ne moze on raditi jer su zupcanici u pitanju, pa sad ulogu igra tvrdoca i svasta nesto, a plus toga jedan je zupcanik na osovini izjedna
 
Top