kvalitet benzina na TK? (Petrol vs EnergoPetrol?)

kvalitet benzina na TK? (Petrol vs EnergoPetrol?)

Tema za benzin 95: gdje sipati kad ode OMV? Mi na tuzlanskom kantonu nemamo hifu i slicne, nego samo Petrol, Energo Petrol i Inu od ovih da kazem ozbiljnijih firmi. Pa gdje sipati najkvalitetniji benzin 95 na TK?

Petrol

Energo Petrol

INA

Neki drugi...
 
Član
peugeot206 je napisao(la):
Tema za benzin 95: gdje sipati kad ode OMV? Mi na tuzlanskom kantonu nemamo hifu i slicne, nego samo Petrol, Energo Petrol i Inu od ovih da kazem ozbiljnijih firmi. Pa gdje sipati najkvalitetniji benzin 95 na TK?

Petrol

Energo Petrol

INA

Neki drugi...

sto se tice zenice,to su 3 najbolje pumpe,barem sto se benzina tice....za hifu ne znam,jer ne vozim benzince otkako su oni napravili pumpu...
 
Član
Petrol je ok, i Ina vecinom (bar u Sa), EP vec kako kad, al u zadnje vrijeme cini mi se da su i oni ok.
 
Član
95-ca Ina i Petrol
nekih par km vise predjem nego sa OMW, ali svi uvoze isto sa dva mjesta samo je pitanje ko koliko cega jos doda u svoje tankere
 
Član
Sipam euro5 dizel 2 i pol godine, filter goriva dosao na auto,ko zna od kad je, ima i senzor za vodu u nafti i nikad ni najmanji problem, a NIKAD nisam nigdje sipao osim na ENERGOPETROLU.:cool:
 
Član
Posle OMV-a je Energo Petrol ;), pa onda Ina .


Petrol NIKAKO , dodaju razne kiseline i gluposti u gorivo (provjerena informacija) , prijatelj mi je morao ispustiti pun rezervoar goriva nasut na petrolu (PUG HDI) . Jedva skontali sta je .
 
Član
Energopetrolove nove pumpe su sasvim ok. Nasuo sam ljetos 60 KM u Jablanici i primjetno manje potrošio u odnosu na ostale pumpe...
 
Član
Najaca pumpa i gorivo je PETROL i tačka.

Jedino gorivo koje dolazi iz KOPRA je na petrolu
ostale pumpe dobijaju iz PLOČA
 
Ja sipam na svim tim pumpama ali mi se stalno pali check engine i prijavljuje sondu a novu u motorexu sam kupio.
Da li neko zna sta bi mogao biri problem?
 
Član
Ma jebo Petrol, sipao jedno vrijeme kod njih dizel, ha jeftiniji ha skuplji, potrošnja normalna, ali zato auto drastično bučno.
 
Top