Kutija za woofer 12" u rezervnom tocku 16"

Kutija za woofer 12" u rezervnom tocku 16"

Dobar dan, imam passata B7 i volio bi malo poboljsati muziku. S obzirom da to da sam CNC programer i operater kutiju bi izradio sam na CNC-ju od MDF ili vezani ploca ili neke umjetne mase uopste nije bitno. Posto auto upotrebljavam za posao ogromne kutije u gepeku ne dolaze u obzir jer mi je svaki centimetar bitan, takodjer ne dolazi u obzir da izbacim rezervni tocak jer pravim godisnje oko 30k kilometara i ne riskiram bez njega iako imam asistencu za cijelu evropu. Dakle ne zanima me jacina, samo hocu cistu muziku i zanima me da li ce se uopste osjetiti taj woofer u rezervnom tocku prekriven sa onim podom u gepeku. Woofer sam planirao kupiti ultra slim pioneer ts-sw301 oko 250wrms.
Na slici je izrezan oblik kutije:
67e5bb2041e860b3a64fb31020736613.jpg

Znaci nisam neki strucnjak za muziku ali znam da je ovo premala kutija. Druga varijanta je ova isprekidana crta koju sam nacrtao i ona oznacava kraj kutije i ispod bi bilo prazno tj felga bi bila kutija jer i tako ispod dihtuje guma sa limom.
Da li ce ovo raditi sto sam ja zamislio, jer nemam vremena, a ni para da bacam bezveze u propale projekte. Lp


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Član
Nista s tim neces dobiti. Odnos ulog-dobiveno = nula bodova

Radije ulozi u kvalitetne zvucnike, i eventualno pojacalo.

Gesendet von meinem HT3 Pro mit Tapatalk
 
Pozdrav druže,
Jedna opcija opcija ti je da iskoristiš čošak u koji eventualno možeš staviti (sok, litar ulja, itd) s bočnih strana. Nešto ovako
107_900x900.jpg

ili bi mogo sebi kupiti aftermarket što ide
20150530_114207_zps5qfqdpbc.jpg

ili ono što se meni najviše sviđa je ova opcija
images
Nezz da li bi ovo sebi mogo izvesti ne zauzima ti skoro ništa prostora a u kabini bi imao top zvuk i masažu...
Nadam se da sam ti mogo pomoći
 
Top