Kutija Za Slusanje....

Kutija Za Slusanje....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kutija proracunata po TS parametrima zvucnika, i da je primarni cilj bio dobar zvuk pri svakoj frekvenciji, i da je samim tim kutija i uradjena po litrazi od 87 litara, sto je za dvije 10-ke u ovako malom autu i vise nego tamam. Dva DLS-ova bass reflex porta osiguravaju dobru tuning frekvenciju tako da je odziv bassa pri svakoj vrsti muzike zadovoljavajuci, pa cak i vise od tog
.... eto dosta za danas..hehehe
 
Član
lijepo pravo svaka cast i ja sam tako poceo ubijat vrijeme, kad imas halata....nego shto ih fakat niste okrenuli normalno:icon_question::icon_question::icon_question:
 
koristen je medijapan a debljina je oko 3cm mislim, a woferi su okrenuti naopako radi stylinga prvenstveno, a i uz to mocno izgleda....
 
debljina medijapana je 2,5 cm a wooferi su kupljeni u Car audio,prosle sezone su dobro sluzili cim sam prvo mjesto uzeo hehehe......dosad sa njima 144,3 db na jednom pojacalu.....
do sezone ide jos jedno pojacalo DLS CAD 11 u link sa pravom kutijom ide oko 150 db....sto je savim dovoljno za street a....i kad vec ovoliko serem da kazem i da je auto dampirano neki dan....
pozz svima
 
evo za poečtnički post nekako mi je najprikladnije da stavim ovo.....dvije kutije za subwoofere 12".......u ovome su bila dva Pioneera po 1200W....ali definitivno ta kutija što si ti Veko ti sebi napravio.....betton je....nemam riječi....a wooferi Alpine da ne govorim.....evo ja sam stavio ovui kutiju....pa et vi dajte komentare.....
 
Super Moderator
BAHRO_BAKY je napisao(la):
evo za poečtnički post nekako mi je najprikladnije da stavim ovo.....dvije kutije za subwoofere 12".......u ovome su bila dva Pioneera po 1200W....ali definitivno ta kutija što si ti Veko ti sebi napravio.....betton je....nemam riječi....a wooferi Alpine da ne govorim.....evo ja sam stavio ovui kutiju....pa et vi dajte komentare.....

a jesi se predstavio nama ?
 
evo brate jesam evo sad.....tek sam se prijavio pa se nemojte ljutit niti šta zamjerat....ovo mi je prvi put da sa postovima baratam....pa zato malo sam izgubljen ;););)
 
Član
BAHRO_BAKY je napisao(la):
evo brate jesam evo sad.....tek sam se prijavio pa se nemojte ljutit niti šta zamjerat....ovo mi je prvi put da sa postovima baratam....pa zato malo sam izgubljen ;););)

a nije ni čudo što si izgubljen ako si odvrtao tu svoju kutiju do kraja :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top