kutija za cd player?...

kutija za cd player?...

Član
sad ne znam kako da se izrazim.. uglavnom nemam onu limenu kutiju sho drzi cd player u autu.. gdje to mogu nabavit.. danas sam bio u electronic centar na marijndvor kaje nea... i josh bi mi trebao kolutich za volumen.. al hajd manje bitno mi je to... onako mi cd player visi...
 
Član
"limena kutija" na auto pijaci nedjeljom kod onih sto prodaju kastofone oko 5-7KM gore dole :D pogledaj i kolutic mozda ti naleti...poslao sam ti i PM...
 
Član
hej ljudovi... nashao sam taj lim... uradio sam i sve je ok... eh sad kolutich za volumen sutra chu potrazit negdje... gdje mogu to da potrazim?
 
Član
neko ko se bavi popravkom cd playera bi morao imati, uslikaj kakav ti treba, neko od nas ima sigurno;)
 
Član
nisam nashao josh kolutich.. nabavio sam sebi pojachalo sony plus dva woofera s tim da su mi isti woofer al opet ne proizvode istu jachinu zvuka.. ne kazem da nije dovoljno al opet... :)
siguran sam da moze jache... :lol:

eo slika i cd playera i woofera plus pojachalo...

hpim0423.jpg


hpim0428.jpg
 
pa buraz ja koji sam laik cu da ti kazem da ti ova kutija ne moze proizvest dobar zvuk ovde nema akustike ni sekundee...
 
Član
ChiChaK je napisao(la):
sad ne znam kako da se izrazim.. uglavnom nemam onu limenu kutiju sho drzi cd player u autu.. gdje to mogu nabavit.. danas sam bio u electronic centar na marijndvor kaje nea... i josh bi mi trebao kolutich za volumen.. al hajd manje bitno mi je to... onako mi cd player visi...

kakva je kutija u pm.Imam ti neku PANASONIC ,poslo bi ti je džaba samo si mi nejasan jarane.
 
Top