kupujem

kupujem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kupujem havarisano;
golf 2 ili 3
audi 80 jaje,mercedesa 190 ili 250
passata 3
ili bila sta interesantno
nemora biti razbijeno ,mozda ohabano ili tako nesto
SA CISTIM PAPIRIMA
 
BHT Ovisnik
aj prijatelju imam ti dosta dobrog audia 80 jaje,susjed mehanicar na buni dole u bevande radi,gotov pa dzaba,vidim ti sa njim sutra pa ti javim
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
aj prijatelju imam ti dosta dobrog audia 80 jaje,susjed mehanicar na buni dole u bevande radi,gotov pa dzaba,vidim ti sa njim sutra pa ti javim

super javi za toga taj mi je blizu:icon_smile:
 
Početnik
haj ba da ti ja uvalim svog scirocca :icon_question:
znaci, limarija odlicna, motor dobar, 90 ks, mehanika 100 % ispravna, regovan nedavno, papiri cisti...
 
Član
Oggy je napisao(la):
haj ba da ti ja uvalim svog scirocca :icon_question:
znaci, limarija odlicna, motor dobar, 90 ks, mehanika 100 % ispravna, regovan nedavno, papiri cisti...
joj care vec sam imao sciroca nemogu ti ja bolan stat u njega metar i devedeset visok 120 kila suh
 
Početnik
ma ubacicemo te nekako, ba, ima siber onaj stakleni pa cemo ga razbit pa nek ti glava viri napolje :cool:
nista, sretno u kupovini, ja nemam vise sta ponudit :D
 
imam ti ja audi 80 88god. 1.8 bezn u dobrom je stanju registrovan... ako te zanima 063 584 465 u mostaru sam mozes pogledat kad hoces pozzz
 
Član
ma hvala ljudi,ali ja hocu nesto da ja malo supam,tako da mi ta u dobrom stanju auta ne pasu,:icon_sad:
 
Član
VW Schirocco istekle table 1.8 benzin u voznom stanju,sa urednim papirima normala 400km...
 
Član
kakav ti je ovaj scirocco koja je godina,jel karburator daj malo info zainteresovan sam,slika bi bila pozeljna
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top