kupujem teleskopsku palicu

kupujem teleskopsku palicu

Član
znaci kupujem teleskopsku palicu pa ako ko ima nek ponudi ovdje ili na pm ili ako zna gdje se ima kupiti...
 
Član
ima u BBi karbonski... barem je bio... kod mene rodjak kupio, bio lagan a cvrst...

svjestan si da to nije po zakonu...
 
Član
to su te cijene... samo otkud to da nema u army shopu... uvijek je bilo...


mozda ima na stupu ondje gdje se oruzje prodaje...
 
Član
Ako imaš kakve djece u mahali što su išli na ekskurziju nedavno moraju oni imati, to se prodaje po 20ak KM kakvih 50-60 možeš pušku kupiti :D
 
Član
ja iskreno nebi nikad ni dao 50KM za ovo, dosad sam imo 2 i cijene su im bile sto sam platio 25 naskuplja a ostale 2 po 20KM i sve tri su nove bile...
 
Član
xzone je napisao(la):
ja iskreno nebi nikad ni dao 50KM za ovo, dosad sam imo 2 i cijene su im bile sto sam platio 25 naskuplja a ostale 2 po 20KM i sve tri su nove bile...

:lol:

Mala greškica se potkrala, vidim ja nešto mi čudno i nelogično.:lol:

Misliš, imao si 3?:D

A jesam se nasmijao.:lol:

Nego, što neko reče, vidi nekog od klinaca iz srednje, to se uvijek kupovalo. Izgleda da po Piku nema, možda je zabranjeno, nznm.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
xzone je napisao(la):
ja iskreno nebi nikad ni dao 50KM za ovo, dosad sam imo 2 i cijene su im bile sto sam platio 25 naskuplja a ostale 2 po 20KM i sve tri su nove bile...

:lol:

Mala greškica se potkrala, vidim ja nešto mi čudno i nelogično.:lol:

Misliš, imao si 3?:D

A jesam se nasmijao.:lol:

Nego, što neko reče, vidi nekog od klinaca iz srednje, to se uvijek kupovalo. Izgleda da po Piku nema, možda je zabranjeno, nznm.

greska u koracima da 3 evo naso sam na marketu pa sam poslo poruku da vidimo da li ce odgovoriti ovakvu trazim...

http://www.market.ba/oprema/ostalo/teleskopska-palica/715211
 
Top