Kupujem "solidnu muziku"

Kupujem "solidnu muziku"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako hoces alpine type l 250rms u ok kutiji i titan edition pojacalo sve ok uredno radi mozes poslusat dat cu ti za 110km ;) imas slike u mojoj garazi ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
ako hoces alpine type l 250rms u ok kutiji i titan edition pojacalo sve ok uredno radi mozes poslusat dat cu ti za 110km ;) imas slike u mojoj garazi ;)

hvala drug ali ne odgovara ;)

adi187 je napisao(la):
Kolko para si mislio dati za to sve oko 200 :icon_question:

ako mi se svidi ;) ;)
 
Član
ja ti imam DLS KW12 woofer,treba mi para pa bih prodao,znaci samo woofer:icon_smile:
on je 250W PRAVE snage,a ne ovi gore ha-fu wooferi sto se ljudi gadjaju kilowatima:D
 
Član
edoze je napisao(la):
ja ti imam DLS KW12 woofer,treba mi para pa bih prodao,znaci samo woofer:icon_smile:
on je 250W PRAVE snage,a ne ovi gore ha-fu wooferi sto se ljudi gadjaju kilowatima:D

treba men to sve u paketu da se nepeglam stalno ;) ipak hvala ;)
 
Član
Sub GZ 700w RMS-a u slot port kutiji + 5 Kanalno pojačalo GZ (na njega kopcas i sub i sisteme) + Napojni kabal i osigurac + 3 chinca potrebna za povezivanje playera i pojačala...

+Pomoc pri montazi

Sve 450€

Trenutno koristeno 2 dana...

Sve je to slozeno u autu tako da mozes poslusati kako svira...
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
Sub GZ 700w RMS-a u slot port kutiji + 5 Kanalno pojačalo GZ (na njega kopcas i sub i sisteme) + Napojni kabal i osigurac + 3 chinca potrebna za povezivanje playera i pojačala...

+Pomoc pri montazi

Sve 450€

Trenutno koristeno 2 dana...

Sve je to slozeno u autu tako da mozes poslusati kako svira...
hvala kolega,skupo mi je to ;)
 
Član
pa druze,navedi fino sta zapravo hoces i do koliko para.
sta god ti se ponudi,tebi ne odgovara.
:icon_exclaim:
 
Član
ESX signum woofer 400 w rms u orginalnoj kutij sa plexi staklom i LED osvjetljenjem
Infiniti pojacalo 300w RMS + set kablova 270 KM
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top