Kupujem Skoda Octavia A5

Kupujem Skoda Octavia A5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znaci Skoda OCtavia A5 ili Octavia 2 ...

OD 2004 god, 1.9 TDI, po mogucnosti crna boja. Mora biti Elegance paket opreme ( board comp, dvozonska klima, cd mp3, naslonjac za ruku, 4x el podizaci isl ).. Do 120 000 Km da je presla..

U potrazi sam trenutno pa ako neko zna gdje bi mogao kupiti neka mi posalje informacije na pm..
 
Član
jos uvijek sam u potrazi..

ako znate neke ljude koji su pouzdani i koji uvoze auta po narudzbi molim vas da me kontaktirate i ostavite mi njihove podatke..


hvala
 
Član
zar nema ni u jednoj auto kuci,jesi gledao Asa auto stranicu i polovna vozila sto imaju?
 
Član
Evo od mene par linkova za Skodu...

Nadam se da ce barem malo pomoci ;)

http://www.autopijaca.ba/index.php?sel=auto&view=1758

http://www.autopijaca.ba/index.php?sel=auto&view=5504

http://www.autopijaca.ba/index.php?sel=auto&view=5490
 
Član
damko je napisao(la):
zar nema ni u jednoj auto kuci,jesi gledao Asa auto stranicu i polovna vozila sto imaju?

ima u auto kuci, ali ona sto je u auto kuci je 5 000 KM skuplja od iste takve koju prodaje neko drugi van auto kuce :)

Nasao sam jednu koja mi savrseno odgovara, kosta 14800, tek uvezena bez carine isl.. Ako mi moze neko reci sta tocno sada ide na tih 14800 i koliko bi jos morao para doplatiti da sredim sve troskove do registracije..
 
Član
jel moze malo vise informacija cisto da znam kako ubuduce sta sve treba.. kako si dosao do tog iznosa, koji tocno troskovi idu ?
 
Član
Pa ako je ta cijena i ako procijene tu vrijednost onda pomnozis sa 1.17 (PDV) 17% i dobijes cifru +registracija.Tako bi trebalo po mom misljenju jer ja mislim da ne placas carinu na polovna vozila.
 
Član
SKOYA je napisao(la):
Pa ako je ta cijena i ako procijene tu vrijednost onda pomnozis sa 1.17 (PDV) 17% i dobijes cifru +registracija.Tako bi trebalo po mom misljenju jer ja mislim da ne placas carinu na polovna vozila.

pa nije to baš tako druže Skoya,

Plaćaš PDV i carinu koji zajedno iznose oko odprilike 30% procijenjene vrijednosti vozila na carini,

drug to znači ako ti procijene auto 15 hiljada izađe do registracije skoro 20 hiljada,

LP
 
Član
elmo je napisao(la):
SKOYA je napisao(la):
Pa ako je ta cijena i ako procijene tu vrijednost onda pomnozis sa 1.17 (PDV) 17% i dobijes cifru +registracija.Tako bi trebalo po mom misljenju jer ja mislim da ne placas carinu na polovna vozila.

pa nije to baš tako druže Skoya,

Plaćaš PDV i carinu koji zajedno iznose oko odprilike 30% procijenjene vrijednosti vozila na carini,

drug to znači ako ti procijene auto 15 hiljada izađe do registracije skoro 20 hiljada,

LP

i meni nije bilo jasno kako on izracuna 17.000 .. djelova mi prejeftino ... ima valjda carina osim pdv
 
Nemoj se peglati s tim uvozom. Dok to sve rijesis doci ce te na isto a izgubit ces vrijeme. Uzmi ovdje od nekog i zdravo, novije je auto, nema straha da ce nesto biti zeznuto, a uvijek imas test voznju. Ova zadnja na linku od Amela se cini bas dobro, a malo je presla, ali opet zavisi koliko se mozes protegnuti ;)
 
Član
MrShadow je napisao(la):
damko je napisao(la):
zar nema ni u jednoj auto kuci,jesi gledao Asa auto stranicu i polovna vozila sto imaju?

ima u auto kuci, ali ona sto je u auto kuci je 5 000 KM skuplja od iste takve koju prodaje neko drugi van auto kuce :)

Nasao sam jednu koja mi savrseno odgovara, kosta 14800, tek uvezena bez carine isl.. Ako mi moze neko reci sta tocno sada ide na tih 14800 i koliko bi jos morao para doplatiti da sredim sve troskove do registracije..


nije to bas tako...ja sam kupio auto godinu dana staro u auto kuci,cjenkao se sa njima i spustili su mi cijenu 3 hiljade km..i moje auto u racun uzeli ...trebas otici pogledati,cjenkati se malo....to je po meni bolja solucija nego uvoziti auto barem kad je skoda octavia u pitanju...
 
Član
mnogo si sigurniji kad kupujes od auto kuce, ipak imas neku garanciju, i zbog toga je veca cijena, j*g ovako je manja jer nemas nikakve garancije, isto ko kad kupujes mobitele od sanera ili u prodavnici.. :D
 

MTR

Član
drug , jeftinije ti je ovdje kupit Octaviu nego je s vana dovlacit , skupe su ko vrag , a ako je koja jeftina onda je bila zveknuta . Kod nas narod ne pravi kilometrazu ko oni sejtani gore , ako je kupljena nova u Bih garant nije ufatila vise od onog sta pise na satu i sigurno je dobro odrzavana
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top